• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zatrudnianie niepełnosprawnych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 17:38
Witam,
Jakiś czas temu dowiedziałam się że rząd zamierza znieść ulgi dla firm które zatrudniają osoby niepełnosprawne.Do tej pory było to całkiem fajnie zrobione.Nie ukrywam ze bardzo zszokowała mnie ta wiadomość bo wiele firm korzysta z tej ulgi. Ktoś z was też o tym słyszał? Możecie mi odpowiedzieć czy to prawda?
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 8:48
może przez to ze ludzie zaczeli kombinować i korzystać z tego powodu z ulg i bonusów należącym im sie z tego powodu, najwyższa pora sie zajac tymi oszustami. Przynajmniej tacy ludzie zostaną w jakiś sposób zahamowani. Bo było pełno ogłoszeń dla osób w jakimś stopniu niepełnosprawnych a dla zdrowych osób brak.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:06
też mi sie tak wydaje, chociaż ja ostatnio nie słyszałam nic specjalnego o jakiś nagłych zmianach. Po za tym jak by coś takiego naprawdę miało miejsce to z pewnością trąbili by o tym w telewizji i powstałoby ogólne poruszenie a póki co jest totalna cisza.
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 12:14
Kurcze a gdzie coś takiego słyszałaś? ja wiem ze jakiś czas temu miały być robione jakieś zmiany ale jakie i czy weszły w życie to Ci niestety nie powiem. Dowiadywałaś się może w jakimś urzędzie co to za zmiany? Musze poczytać czy gdzieś juz ktoś wspominał o tych zmianach bo mój znajomy może przez to nieźle dostać po tyłku.
Cytuj
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 13:27
Też słyszałam o jakiś zmianach al to było dosyć dawno. Myślę, że przydałyby się. Niektórzy właściciele firm naprawdę przesadzają. Jakiś czas temu u nas w mieście na 10 ogłoszeń tylko dwa były dla osób zdrowych. To chyba nie zbyt sprawiedliwe. Jeszcze gdyby chodziło o chęć pomocy niepełnosprawnym... ale tu chodzi tylko o kasę.
Cytuj
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:04
No w końcu ktoś się zabierze za tych oszustów! Gdy szukałem pracy najlepsze oferty przechodziły mi koło nosa bo wszędzie chcieli zatrudniać niepełnosprawnych. Ja nie mówię, że nie należy zatrudniać niepełnosprawnych ale uważam, że właściciele firm zaczęli przesadzać. Mam nadzieję, że rząd znajdzie jakiś złoty środek.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:49
Ja jestem za zniesieniem tych ulg, bo niektórzy naprawdę przeginają. Myślę jednak, że gdybym był właścicielem firmy zatrudniającej osoby niepełnosprawne to bym się zmartwił. Na szczęście nie jestem i nie muszę się tym przejmować. Uważam, że każdy kto ma firmę i zatrudnia pracowników powinien płacić od każdego takie same podatki.
Cytuj
ewelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 19:11
A dlaczego jesteście przeciwni zatrudnianiu niepełnosprawnych ,im jest trudniej znaleźć pracę .My jako ludzie pełnosprawni mamy szerszy wybór ,naprawdę nie rozumiem Was, przecież to też ludzie którzy mają rodziny ,dzieci i tak samo chcą żyć jak my .
Cytuj
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 20:46
Ja też się zgadzam firmy które zatrudniają osoby niepełnosprawne muszą mieć jakieś ulgi .Taki pracownik nie jest w stanie pracować jak ludzie zdrowi więc pracodawca nie ma takich zysków jak w przypadku osób zdrowych .Nie rozumiem czemu tak jesteście przeciwni ,postawcie się w sytuacji ludzi niepełnosprawnych .
Cytuj
dorotkaa1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:09
Renia masz racje przecież Ci ludzie niepełnosprawni też muszą zarabiać , nie stać ich na życie z renty którą posiadają .A zakłady powinny mieć ulgi dla takich osób ,przez to więcej i chętniej by zatrudniali .Nie rozumiem innych co im przeszkadza ze niepełnosprawny chcą pracować on też chcą żyć jak ludzie zdrowi .
Cytuj
Odpowiedź