• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zatrudnianie niepełnosprawnych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:04
Dorotka masz rację. Niepełnosprawni też mają prawo do życia na jakimś tam poziomie ale tu chodzi o to, że pracodawcy perfidnie wykorzystują to, że zatrudniając osoby z orzeczeniem mają jakieś tam zniżki czy nie płacą podatku i w ten sposób pozbawiają pracy ludzi zdrowych. Moim zdaniem nie powinno być żadnych ulg i wszyscy pracownicy powinni być traktowani jednakowo.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:06
Aśko masz racje. Sama widziałam, jak swojego czasu szukałam pracy ze pracodawcy głownie szukali osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Według mnie to w pewnym stopniu szkoda dla pełnosprawnych ludzi bo pracodawcy chcą zaoszczędzić i nie zatrudniają zdrowych fizycznie osób.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 0:16
No niestety, osoby prowadzące działalność gospodarczą , chcą mieć pracownika ale nie płacić od niego aż tak wysokich składek to jest oczywiste że chcą ciąć koszta. I dlatego jest tak dużo ofert dla osób z zaświadczeniem o niepełnosprawności.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 12:17
Sajmon napisał
No niestety, osoby prowadzące działalność gospodarczą , chcą mieć pracownika ale nie płacić od niego aż tak wysokich składek to jest oczywiste że chcą ciąć koszta. I dlatego jest tak dużo ofert dla osób z zaświadczeniem o niepełnosprawności.


Czasami mam wrażenie, że pracodawcy wręczy wykorzystują osoby niepełnosprawne tylko po to żeby mieć właśnie ulgę. Bardzo fajnie, że ją mają bo dzięki temu takie osoby mają z czego żyć, ale bez przesady. Nie rozumiem, że czasami taka osoba jest zarzucana pracą jak normalna osoba pełnosprawna, a jeszcze innym razem robi nawet więcej
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 14:07
GrochaGocha napisał
Aśko masz racje. Sama widziałam, jak swojego czasu szukałam pracy ze pracodawcy głownie szukali osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Według mnie to w pewnym stopniu szkoda dla pełnosprawnych ludzi bo pracodawcy chcą zaoszczędzić i nie zatrudniają zdrowych fizycznie osób.


No tak trochę to ogranicza tych pełnosprawnych ale gdybyś Ty mogła w taki sposób "zaoszczędzić" też byś szukała pracownika niepełnosprawnego. Z punktu widzenia przedsiębiorcy jest to logiczne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.9.2014 14:24
Zaoszczędzić? A co o jakiejs działalności pro społecznej? Nalezy dawać niepełnosprawnym miejsca pracy. To nasz obowiązek.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:55
w krakowie byl zaklad pracy chronionej gdzie w cateringu pracowaly tylko osoby niepelnosprawne i co durny wynajmujacy stwierdzil ze bez sensu zamykamy lokal i oni teraz nie maja pracy :(
Cytuj
be free like a child
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:15
a to hamstwo z tym krakowem ! tez słyszałem o tym zakladzie bo nasza firma kilka razy zamawiała od nich jedzenie ! nie wiem co tacy ludzie maja w głowie zeby cos takiego zrobić :( wiadomo kasa i tylko kasa przed oczami
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:34
no ale co sie dziwicie, moze firma nie placila czynszu moze placili za malo nie wiadomo - czlowiek jak ma firme to nie bedzie sie rozczulał tylko podliczy sobie wszystko na chłodno.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 15:13
zakład pracy chronionej ma bardzo dobrze bo prawie ma te osoby za darmo takie sa dotacje więc polecam w krakowie to bardzo dobrze działa na podkarpaciu tez - biora do prac tylko z grupą inwalidzką.
Cytuj
Odpowiedź