• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Faktoring dobrym rozwiazaniem?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 17:35
Witajcie,
Zastanawiam się nad skorzystaniem z faktoringu. Wydaje mi się, że może to pomóc mojej firmie. Czy ktoś z was już korzystał z tej usługi? Ma może jakieś sugestie lub uwagi? Jestem bardzo ciekawa jak to wszystko wygląda .
Ostatnio dużo czytałam na ten temat na różnych stronach internetowych i wszystko wygląda pięknie, a jak jest praktyce?
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 8:44
Na wszystkie twoje pytania można odpowiedzieć jednym słowem: profesjonalnie. Firmy podchodzą bardzo probiznesowo, mają kompetentnych pracowników i co najważniejsze działają sprawnie. Zapomniałam już co to nieopłacona faktura.Ja miałam okazję wspólpracować z GF Premium. Mają spoko podejście do sprawy.
Nie męczą specjalnie z dokumentami. Na plusa mają za bardzo szybkie działanie.
Wiadomo że to droga usługa w por. z kredytem. No ale banki to wiadomo że nie dla wszystkich :)
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:05
Zdecydowanie polecam leadera rynku faktoringowego Raiffeisen Bank Polska S.A..
Pozycję leadera utrzymuje od prawie 2 lat, co świadczy nie tylko o konkurencyjnych cenach ale też o wysokiej jakości oferowanej usługi. Sądzę że mało która firma obecna na rynku będzie mogła jakoś przebić ich ofertę.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:18
Raiffeisen Bank zajmuje się faktoringiem? Nie miałam pojęcia... Ja do tej pory słyszałam tylko o Bibby Financial Service i IFIS Finance . Podobno są bardzo dobrzy i szybko radzą sobie z dłużnikami. Ja mam jednego klienta, który spóźnia się z fakturą już miesiąc. Chyba czas by zajęła się nim firma faktoringowa.
Cytuj
Weronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 12:12
zuzannaanna napisał
Raiffeisen Bank zajmuje się faktoringiem? Nie miałam pojęcia... Ja do tej pory słyszałam tylko o Bibby Financial Service i IFIS Finance . Podobno są bardzo dobrzy i szybko radzą sobie z dłużnikami. Ja mam jednego klienta, który spóźnia się z fakturą już miesiąc. Chyba czas by zajęła się nim firma faktoringowa.


A opowiedz coś więcej o faktoringu w Bibby?? Jak to tam u nich wygląda, jak podejście do klienta, czas załatwiania wszystkich formalności itp. itd. To są ważne rzeczy i myślę, ze warto o nich rozmawiać, bo wiadomo na co zwracać uwagę idąc na rozmowę do firmy faktoringowej. Duże korporacje wiadomo mają prawników od tego, ale małej firmy nie stać na takie luksusy.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:43
Ja również chętnie dowiem się czegoś więcej o tych firmach faktoringowych. Nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam a zdarzają się u nas klienci, którzy nie chcą płacić:/ Do tej pory nie zbyt sobie z nimi radziłam, ale teraz będę wiedziała co robić.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:51
Słyszałem kiedyś o Bibby. Podobno bardzo dobrze sobie radzą z dłużnikami a ich usługi nie są szczególnie drogie. Mi przydałaby się taka współpraca. Myślę o niej od dłuższego czasu, na razie jednak przeglądam oferty różnych faktorów. Bibby jak na razie jest w pierwszej piątce na mojej liście.
Cytuj
Marysia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 16:44
Mi też ta firma obiła się o uszy ,podobnież doskonale wykonują swoja pracę .Warto nimi się skontaktować i dowiedzieć się o szczegółach choćby o prowizji ile wynosi .A jak nie to popytaj być może ktoś jeszcze Ci innaą zaproponuje z której korzysta i jest zadowolony .
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 18:23
Ja sporo słyszałem na temat oferty Bibby Financal i powiem Ci że korzystanie z takich usług to bardzo dobre rozwiązanie Często jest tak, że przez faktury z odroczonym terminem płatności tracimy płynność finansową, albo przez niepłacących klientów a nie dostaniemy kredytu w banku z różnych powodów.
Cytuj
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:45
Moim zdaniem faktoring to świetne rozwiązanie dla firm. Mój tata nigdy sobie nie mógł poradzić z klientami, którzy spóźniali się z płatnościami aż w końcu namówiłam go na faktoring i teraz zawsze otrzymuje pieniądze w terminie.
Cytuj
Odpowiedź