• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

dopłaty unijne dla rolników

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 12:26
Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych informacji dotyczących dostępnych dopłat unijnych da rolników. Oto o jakie dofinansowania mogą się ubiegać.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 13:47
Rozumiem,że podania składamy do 30 maja.

W jakim jednak terminie można się spodziewać wypłaty dotacji? Jeszcze w tym roku czy jednak zostanie to przełożone na następny rok?

Swoją drogą to program wydaje się sensowny. Myslę,że powinni premiować głownie gospodarstwa ekologiczne.
Cytuj
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.4.2015 14:35
A to trzeba mieć wykształcenie rolnicze, żeby móc ubiegać się o dopłaty? Moja koleżanka ostatnio wydzierżawiła parę hektarów i już się cieszy na dopłaty pod koniec roku. Dodam, że nie ma ona wykształcenia. Czy to możliwe w takim razie, że dostanie dopłatę?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 15:01
dario napisał
A to trzeba mieć wykształcenie rolnicze, żeby móc ubiegać się o dopłaty? Moja koleżanka ostatnio wydzierżawiła parę hektarów i już się cieszy na dopłaty pod koniec roku. Dodam, że nie ma ona wykształcenia. Czy to możliwe w takim razie, że dostanie dopłatę?
Wystarczy zrobic kurs. Przeczytaj dokładnie jak to wyglada w przypadku konkretnego programu, ale moj znajomy dostał działkę, przechodził z zus na krus i zrobil tylko kurs. Wystarczyło.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 15:08
Jest tego w necie sporo, także coś można znaleźć.
Cytuj
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.4.2015 19:00
A ja bym chciał wiedzieć, czy to się nadal tak opłaca? Bo dawniej był dość duży boom na te dopłaty i w ogóle na bycie rolnikiem, kto miał możliwość to kombinował, przenosił się do KRUS i ponoć to było bardzo opłacalne.
Pytam, bo w mojej rodzinie jest trochę ziemi z którą nie za bardzo wiadomo co teraz zrobić i zastanawiam się, czy nie zrobić kursu i nie płacić KRUSU zamiast ZUSU.
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 8:38
A dlaczego miałoby się nie opłacać? Dopłaty są, może nie tak hojne jak na początku, ale są. No i KRUS też daje dobre warunki, płacisz niższą składkę. Wiele osób sobie to chwali.
Jestem tylko ciekawy czy nadal można się ubezpieczać zarówno w ZUS jak i KRUS i czy będzie to skutkowało podwójną emeryturą? Wiem, że kiedyś był nawet taki obowiązek, chyba przed 89 rokiem i ludzie mają zwiększone świadczenia dzięki temu.
Cytuj
Odpowiedź