• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dotacje z urzędu pracy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 10:50
Witam. Żona obecnie jest na bezrobociu ale planuje otworzyć swój własny biznes ( zastanawiała sie nad niewielką kawiarenką - ma już upatrzony lokal na wynajem). Żona nie ma pracy 3 miesiące. Czy orientujecie się czy po takim okresie jest szansa na dotację?
Czy jednak jest określony czas w jakim trzeba nie pracować.
I czy uzyskanie dotacji to ciężka droga?
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.4.2015 12:18
Co do tego czasu, to nie jestem pewien, ale z pewnością niektóre programy są przeznaczone tylko dla osób długotrwale bezrobotnych.
W ogóle chyba najlepiej jest zlecić taką sprawę specjalnej firmie, która zajmuje się pozyskiwaniem dotacji. Wtedy jest większa szansa, że nie będzie żadnych braków formalnych, przez które wniosek może zostać odrzucony.
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 13:34
Jeśli żona została zwolniona to nie powinno być problemu z przyznaniem dotacji. Z tego co wiem w takiej sytuacji można starać sie o dotację już od razu po utracie pracy.
Radzę się pospieszyć ponieważ obecnie jest bardzo dobry okres na składanie podań o dotację. Obecnie urzędy pracy w większości nie mają jeszcze rozdysponowanych pieniędzy tak więc jest to łatwiejsze.
Może jeszcze starać się o tańszy kredyt dla bezrobotnych w ramach pomocy dla bezrobotnych kobiet.Dzięki temu mozę uzyskać ponad 40 tys. złotych nisko oprocentowanego kredytu .
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 14:47
Najprościej i najszybciej będzie jeśli pana żona uda się do urzędu pracy blisko miejsca zameldowania i przedstawi sytuacje.
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.4.2015 15:44
Antoni napisał
Najprościej i najszybciej będzie jeśli pana żona uda się do urzędu pracy blisko miejsca zameldowania i przedstawi sytuacje.

Dlaczego blisko urzędu zameldowania? Nie chodzi raczej o to, że każdy należy do jakiegoś konkretnego urzędu pracy i tam powinien się rejestrować, a także udawać w takich sytuacjach?
Bo z wypowiedzi wynika, że właściwie to można do każdego. Czy tylko ja mam takie wrażenie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.4.2015 17:52
Urzędy Pracy są własciwe ze względu na miejsce zamieszkania.
Cytuj
Odpowiedź