• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

oprogramowanie do sklepu internetowego

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
samantha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.4.2015 21:11
Możecie polecić dobre, intuicyjne oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego? Zrobiłam mały research w Internecie i myślę nad www.shoper.pl ale chciałabym wcześniej zebrać więcej opinii. Co polecacie?
Cytuj
http://www.shoper.pl
Kamil Brz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.4.2015 14:23
Nie jest zły.
Generalnie bardzo dobrze stawia się sklep na preście. Presta shop. Jest to darmowa skórka tak wieć nie musisz nic płacić.

Z drugiej strony jeśli chcesz zainwestować w naprawdę porządny sklep internetowy to warto byłoby jednak zainwestować w porządne oprogramowanie. NIekiedy postawienie takiego sklepu przez programistę może kosztować niemałe pieniądze.
Cytuj
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.4.2015 19:13
Też słyszałem dobre opinie o Prestashop, choć sam nigdy się w to nie bawiłem.
A nie myślałaś o sprzedaży na allegro? Wiem, że są tam prowizje, ale ostatecznie nie wychodzi się na takiej sprzedaży źle. No i masz całe zaplecze właściwie w cenie tej prowizji. To chyba dobre rozwiązanie?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

7.4.2015 20:47
Nie mam doświadczenia z tego typu oprogramowaniem, ale na forach na których się udzielam zdecydowanie najczęściej pojawia się Prestashop jako jeden z lepszych systemów.
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
kleksik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2015 15:16
Nastor, wydaje mi się, że bardziej się opłaca założyć jednak sklep na shoperze, który ma integrację z allegro.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2015 16:52
Sprzedaż na allegro może być dobra na początek, ale później wielu traktuje ją raczej jako dodatek. JA bym się jednak zdecydował na shopera z powiązaniem właśnie z allegro, albo prestashop, no, w każdym razie coś, co ma dobre zaplecze. Dobrym pomysłem może być też kupno zindywidualizowanego sklepu od jakiegoś programisty, który napisze taki specjalnie dla ciebie, na przykład w PHP. Jest wiele osób, które się tym zajmują. Takie rozwiązanie jest droższe, ale z pewnością będzie dopasowane.
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 8:42
Ja mam sklep, który napisał mi programista i bardzo go sobie chwalę. Zapłaciłem za niego 4 tysiące, ale mam go dopasowanego do moich potrzeb, z łatwym panelem sterowania, no i po prostu dokładnie taki, jakiego potrzebowałem. Mam też pewność, że nikt inny takiego nie ma. Może to nieco droższe rozwiązanie, ale uważam, że jest warte tej ceny i jeśli ktoś może poczekać te 2 miesiące to warto się zainteresować taką właśnie opcją.
Cytuj
zingi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.4.2015 10:26
Ja polecam Prestachop - sam korzystam, a jeśli szukasz oprogramowania do zarządzania firmą i dokumentami co również może Ci się przydać to ja korzystam z http://poznajoffice365.pl/
Wypowiedź została zmieniona przez: zingi 21.4.2015 10:26
Cytuj
Odpowiedź