• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

dotacje na rozwój firmy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.3.2015 11:54
Jak skorzystać z Funduszy unijnych i otrzymać dotację na rozwój firmy? O tym tutaj. Korzystali Państwo? Łatwo otrzymać taką dotację? Jakie są największe trudności?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

31.3.2015 13:38
Najgorzej znaleźc odpowiedni program, w odpowiednim momencie. Juz kilka razy sie zabireałem, ale zawsze wychodzi na to, ze albo za wczesnie, albo za pozno, albo ze nie do konca sie łapie. Cce założyc firme transportową, ale teraz pracuje na etacie, wiec troche moja sytuacja jest skomplikowana.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.4.2015 9:25
Teraz jest trochę zastój z programami unijnymi, ale z PUP można cos tam jeszcze trochę dostać, bo mieli kasę na początku roku. Większość dla bezrobotnych, ale zawsze coś.
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2015 10:43
Właśnie nie skorzystała. Nigdy z żadnej. Jak otwierałam firmę to była jeszcze zatrudniona w innej tak więc odpadała dotacja z pupu. Na unię równiez się nie załapałam.
Obecnie szukam możliwośći skorzystania z dotacji na rozwój firmy. Czy ktoś wie kiedy startuje program dopłat unijnych i kiedy będzie można się o taką dotację starać?
Cytuj
Odpowiedź