• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Idea Cloud Bankowość internetowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JanK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 11:30
Czy ktoś z Was korzysta może z takich nowinek?
Jakis czas temu Idea Bank, w którym mam konto firmowe zaproponował mi skorzystanie z nowej platformy. Do zarządzania firmą. Dzięki niej ponoć można zarządzać z dowolnego miejsca, ma się dostęp do finansów, usług oraz produktów.
Tyle o zaletach.
Tylko jak się do sprawdza w realnym życiu?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 12:25
Dla mnie te chmury jednak to wciaz jeszcze zagadka. Zastanawiam sie, czy nasze dane sa w tym bezpieczne, troche sie slyszy o tym, ze jednak nie.Zreszta dostep do swoich finansow masz tez zwykla drogą, poprzez bankowość elektroniczna itd.
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 12:39
Sam również od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiałem. Mówi sie,ze jeśli coś umieścisz w sieci to zostaje ono w sieci już na zawsze. Tak jest właśnie z naszymi danymi dotyczącymi firmy .
Z drugiej strony nastepuje informatyzacja społeczeństwa. Takie zmiany są nieuchronne.
Dowiadywałeś się może jakie zabezpieczenia oferuje Idea Bank?
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 18:03
Można próbować zatrzymać postęp, ale to się prawie nigdy nie udaje. Moim zdaniem w przyszłości jeszcze więcej rzeczy będziemy robić przez internet, a takie produkty to dopiero pierwsza jaskółka zmian. Na razie może rzeczywiście bym się wstrzymał z entuzjazmem, wiadomo, że początki bywają ciężkie i pewnie jeszcze niejedno włamanie i kradzież danych przed nami. Chyba, że akurat idea Bank korzysta już z jakichś sprawdzonych rozwiązań, które weszły dużo wcześniej gdzieś za granica. Ktoś wie, gdzie można to sprawdzić?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.3.2015 8:54
na początku podchodziłem do tej chmury sceptycznie zacząłem rozmawiac na ten temat ze znajomymi którzy też prowadza swoje przedsiębiorstwa i był taki jeden co mnie namawiał i namawiał i wkońcu mu się udało heh Założyłem i na początku nawet niewiele tam zaglądałem, potem się okazało że to jednak wygodny sposób na zarządzanie wydatkami i wystawianie faktur. I teraz nie ma dnia żebym nie zaglądał do chmury
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
estimo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.3.2015 9:06
A ja na przykład jestem zdania,że chmura to bardzo dobre rozwiązanie. W Polsce może nie jest to jeszcze takie popularne ale na przykład za granicą bardzo często się z niego korzysta.
Nie powinno się trzymać wszystkich informacji na komputerze ponieważ urządzenia są zawodne.Zawsze coś się może popsuć. A tak nasze dane są bezpieczne i z chmury zawsze możemy je odzyskać Nie to co z dysku twardego.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.3.2015 9:58
Podstawowe pytanie: czy dane w chmurze są bezpieczne?
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.4.2015 9:19
Gość napisał
Podstawowe pytanie: czy dane w chmurze są bezpieczne?


Pewnie wiele zależy od tego, kto administruje chmurą i jakie są tam zabezpieczenia. Wiadomo, że wielkie firmy, jak google czy Microsoft lub Apple mają o wiele więcej środków na rozwijanie swoich systemów, więc i zabezpieczenia mają lepsze. Z drugiej strony są pewnie bardziej narażone na ataki, ze względu na fakt, że dzięki sukcesowi zdobyły rzesze przeciwników. Pytanie, czy jest jakiś prosty sposób, żeby sprawdzić, czy konkretna chmura jest dobrze zabezpieczona? Może są jakieś rankingi?
Cytuj
Odpowiedź