• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie najłatwiej dostanę kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 19:19
Potrzebuję kredytu dla firmy, na inwestycję. Chodzi o kwotę około 15 tysięcy złotych. Może wiecie, który bank najłatwiej udziela takich kredytów i gdzie jest w miarę dobre oprocentowanie? Moja firma nie ma problemów z finansami, ale taki zastrzyk gotówki bardzo by mi się przydał i chodzi mi jedynie o to, żeby nie było zbyt wiele formalności.
Cytuj
JanK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 9:01
Warto byłoby zorientować się czy posiadacie odpowiednią zdolność kredytową. Ile już czasu istnieje na rynku firma? Obecnie banki są dość restrykcyjne w wyborze klientów i może być problem jeśli firma jest na rynku mniej niż te 6 miesięcy.
Ze swojej strony polecam mbank. Oferują wiele możliwości finansowania. oraz długi okres spłaty ( nawet do 7 lat).
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 12:42
Z tego co wiem mbank oferuje wprawdzie dobre warunki ale z drugiej strony wcale nie mają takiego dobrego oprocentowania.
Polecam zgłosić się do Idea Banku. Tam oferują korzystne kredyty dla firm ( jest to bank dla przedsiębiorców).
Czy kontaktowałeś się może z doradcą w zakresie kredytów? Przejrzałby dla Ciebie kilka ofert.Możesz na przykład zostawić kontakt na stronie comperia.
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.3.2015 8:52
Dzięki za podpowiedzi. Jeszcze nie kontaktowałem się z żadnym doradcą, ale chyba rzeczywiście zaraz zostawię kontakt na comperii.
Firma na rynku istnieje już ponad rok, więc myślę, że z tym nie byłoby problemu, tym bardziej, że pieniądze mają zostać wykorzystane na inwestycje, a takie kredyty chyba otrzymuje się łatwiej, prawda?
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.3.2015 14:12
Myślę, że jest z tym różne. Teoretycznie, jak firma bierze kredyt na inwestycje, to znaczy, że się rozwija, więc tym lepiej dla rynku, aczkolwiek równie łatwo jest te pieniądze utopić. Niemniej na ten cel banki mają często specjalne oferty, więc myślę, że spotkanie z doradcą pozwoli ci wybrać najlepszą opcję.
Ciężko tak ci doradzić, nie mając żadnych danych, więc raczej tego nie zrobię.
Cytuj
Odpowiedź