• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto firmowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 9:41
Stoję przed wyborem konta firmowego. Zastanawiam się jaki bank wybrać. Możecie mi coś polecić? Chciałabym by koszty prowadzenia tego konta były jak najniższe. Są w ogóle w Polsce banku, które nie zdzierają z klientów pieniędzy za konto? Będę wdzięczna za propozycje.
Cytuj
wiktor111

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 12:17
Przejdź się po bankach i sprawdź co są w stanie ci zaoferować. Myślę, że nie znajdziesz w Polsce w 100% darmowego konta zawsze znajdą się jakieś drobne opłaty, a to za kartę, przelew na inne konto czy samo prowadzenie konta. Ja korzystam z konta >30 w WBK-u i nie narzekam chociaż jakieś tam opłaty są.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 15:27
Darmowe konto firmowe założyć w Deutsche Banku, Idea Banku i w Meritum Banku. Pozostałe banki każą sobie płacić za konta firmowe i to całkiem sporo. Z tego co wiem najdrożej jest w Invest Banku tam za konto liczą sobie 80 zł. Najniższe opłaty są w Pocztowym i ING (ok 5 i 9 złotych)
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 19:48
Ja stawiałabym na DB. Moja znajoma ma u nich konto juz prawie cztery lata i cały czas jest darmowe. Nie myślałam że coś takiego w ogolę jest, zastanawiałam sie za co musi płacić a tam sa takie warunki ze każdy bez trudu je spełni z firmowym kontem też tak jest.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:24
A ja na twoim miejscu poszła bym do kilku banków i popytała o takie konto. Bo czasami jest tak że w reklamie mówią że konto darmowe, że jakieś specjalne bonusy a jak sie już zachodzi do banku to an umowie i w regulaminie jest zupełnie co innego i tacy nieświadomi niczego klienci czasami pakują się w niezłe bagno.
Cytuj
Manana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 23:01
ja od miesiąca korzystam z konta w Nadsańskim Banku Spółdzielczym, nowy Oddział w Warszawie - Targówek - Rondo Żaba - jak dla mnie ok, zero kolejek, jest gdzie zaparkować, obsługa ok. Dla nowych firm mają ciekawe konto za 0, z którego sam korzystam. Co najważniejsze wpłaty na konto są bezpłatne, a i bankomatów dużo bez prowizji.
Cytuj
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:20
Bank BGŻ posiada bardzo interesującą ofertę skierowaną dla firm!! Wystarczy sie zaznajomić w najbliższym oddziale , albo przez internet!! Ja posiadam tam konto i jestem zadowolona, ale lepiej kiedy się sami o tym przekonamy.Może idz do banku i popytaj o szczegóły ich oferty. Może akurat sie zdecydujesz.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 11:38
Jest duży wybór ofert obecnie i warto się dobrze w tym wszystkim rozeznać.
Ja gdy otwierałam swoją firmę to założyłam z konta biznes debiut 18 w PKO.Najbardziej mi się spodobało że prowadzenie konta i przelewy mam za darmo.Dostęp do ipko tez mam za free:)
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 14:39
Przejdź się po bankach i porównaj oferty a gdy trafisz na coś ciekawego dokładnie przeczytaj umowę. Myślę, że dbNET najlepiej by się u ciebie sprawdził. Upewnij się, tylko czy konto firmowe jest darmowe, bo wiem, że z osobistym tak jest. PKO też ma całkiem niezłą ofertę;)
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 18:17
Moim zdaniem konto firmowe najlepiej założyć w ING, ale tam są opłaty. Nie duże co prawda ale jednak są. Możesz też przejrzeć ofertę WBK, mBanku, dbNET i PKO. Myślę, że każdy z tych banków będzie w stanie zaoferować ci coś ciekawego. Przejdź się po ich placówkach i sprawdź.
Cytuj
Odpowiedź