• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto firmowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tamata8

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 13:47
A może zapoznaj się z ofertą FM Bank oni głównie mają oferty skierowane do firm .Posiadają szeroki wybór od kont firmowych po karty , lokaty ,kredyty oraz wszelkiego rodzaju ubezpieczenia .Być może tutaj będzie bardzie opłacalne dla Twojej firmy założenie konta ,zorientuj się .
Cytuj
Franciszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:08
Pierwsze słyszę o FM Banku. Co to za nowy produkt wchodzący an nasz rynek? Ja nie sądziłem że coś takiego może powstać. Ktoś z was miał już tam jakieś konto albo korzystał z ich usług? bo jestem bardzo ciekawy jak obsługują klientów.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:18
fm to mi sie kojarzy tylko z fm group jakiś badziewny mlm z perfumami, czy to ma cos z tym wspólnego ? idea bank sie teraz tez promuje jako bank dla firm - nie wiem czy widzieliscie ich reklamy z nimi tam firmami, nawet nie wiem czy to prawdziwe firmy..
Cytuj
mireK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 18:55
hej ja mam w banku milenium i szczerze ci powiem..nie polecam ! kiepska obsługa absurdalne zabezpieczenia jesli chodzi o przelewy i wcale nie jest tak tanio...nie wiem czy nawet nie drożej niz w pekao sa... w boś banku podobnie niestety.. a fm nie znam - poleca go ktos ?
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 10:40
Mi ostatnio spodobała się oferta Deutsche Banku i gdybym zakładała własną działalność to konto na pewno miałabym u nich. Można u nich otworzyć darmowe konto dbNET, nie wiem tylko czy ta oferta jest dla wszystkich (czyt. także dla firm) bo ja zakładałam to konto jako osoba prywatna ale warto się dowiedzieć.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 12:46
Wiele osób posiadających firmę zakłada konta w mBanku , podobnież tam najlepiej się opłaca .Ale przecież zawsze masz możliwość pochodzenia po bankach popytania .Sam dowiesz się gdzie w twoim przypadku najlepiej się opłaca .Ale weź pod uwagę mBank czytałam na internecie o nich opinie i mają bardzo pozytywne .
Cytuj
Damaris4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 13:49
Tak teraz jest ogromny wybór każdy bank ma coraz bardziej korzystne oferty .W Twoim przypadku proponuje sprawdzenie banków i samemu podjecie właściwej decyzji .Teraz to możesz mieć konto bezpłatne ,przelewy również na to zwracaj uwagę i sam postanowisz co wybrać .
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 12:45
a o fm banku slyszal ktos ostatnio jakis kolo od nich do mnie dzwonil i wciskał oferte- ja oczywiscie nie zmienie banku bo od lat mam w pekao biznes i jestem zadowolona, ale tak sie zastanawiam co to za nowy twór ?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 14:26
karolsia napisał
a o fm banku slyszal ktos ostatnio jakis kolo od nich do mnie dzwonil i wciskał oferte- ja oczywiscie nie zmienie banku bo od lat mam w pekao biznes i jestem zadowolona, ale tak sie zastanawiam co to za nowy twór ?
karolsia napisał
a o fm banku slyszal ktos ostatnio jakis kolo od nich do mnie dzwonil i wciskał oferte- ja oczywiscie nie zmienie banku bo od lat mam w pekao biznes i jestem zadowolona, ale tak sie zastanawiam co to za nowy twór ?
Jesli już FM banku mowa, to przekażę Panstwu informację, że od dziś zmienił on nazwę handlową i od teraz będzie nazywał się BIZ Bank. Jesli chodzi o produkty i usługi to nic oprócz nazwy się nie zmieni.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 7:36
Z tego co słyszałem BIZ Bank proponuje korzystne warunki na otwarcie konta .Wydanie kart debetowych gratis ,bezpłatne otwarcie konta ,przelewy internetowe gratis ,możliwość otwierania lokat terminowych .Więc myślę ze chyba nie jest źle jak dla mnie jet to bardzo ciekawa oferta .
Cytuj
Odpowiedź