• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kantor internetowy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mateusz1982

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2019 13:14
Tak, jest to bezpieczne. Nie wiem, z jakiego kantoru chcesz skorzystać, ja zawsze wymieniam waluty w Pomarańczarni i mogę polecić. Wszystko szybko i bezpiecznie, a jak masz jakieś pytania to możesz do nich napisać albo zadzwonić i wszystko Ci wytłumaczą :)
Cytuj
Fafaq

Niezarejestrowani

15.4.2019 9:43
Kantory internetowe są spoko, sam wymieniam w ten sposób walutę od kilku lat - zazwyczaj oczywiście na wakacje. Najczęściej korzystam z Cinkciarz.pl, bo mają spoko kursy i są pewną firmą, działającą na rynku od wielu lat. A z pieniędzmi to trzeba ostrożnie :)
Cytuj
Justyna_8_0

Niezarejestrowani

17.5.2019 16:33
Mateusz1982 napisał
Tak, jest to bezpieczne. Nie wiem, z jakiego kantoru chcesz skorzystać, ja zawsze wymieniam waluty w Pomarańczarni i mogę polecić. Wszystko szybko i bezpiecznie, a jak masz jakieś pytania to możesz do nich napisać albo zadzwonić i wszystko Ci wytłumaczą :)


Potwierdzam! Ostatnio szukałam dolarów w jednodolarówkach, napisałam do nich na fanpage i od razu otrzymałam odpowiedź :) Oczywiście walutę wymieniłam i dostałam co chciałam :D Także jak najbardziej mogę polecić.
Cytuj
Odpowiedź