• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

wsparcie dla nowych firm z Funduszy Europejskich 2014-2020

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 16:29
Tutaj o możliwościach pozyskania środków w ramach konkursów Funduszy Unijnych okresu programowania 2014-2020. Mają Państwo jakieś świetne pomysły do zrealizowania? Warto korzystać z tych programów?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 7:53
Całkiem ciekawe te nowe programy, ale wydaje mi się, że chyba skończą się płatne staże i szkolenia, na które dotąd chodziło tyle osób. Może to i dobrze, bo oprócz namiastki pracy, jaką zapewniały, to większość osób po nich i tak lądowała z powrotem na bezrobociu, a przynajmniej w moim otoczeniu.
Bardzo interesujący wydaje się ten program Inteligentny Rozwój. Myślicie, że może wreszcie coś się ruszy w innowacjach? Z tego, co się od czasu do czasu słyszy polscy naukowcy są naprawdę dobrzy, wymyślają różne rzeczy, tylko ponoć państwo ich nie wspiera, no to teraz powinni mieć wsparcie przedsiębiorców, więc może skoczymy z rozwojem technologicznym do przodu?
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 7:58
W nowych programach bardziej chodzi o wykorzystywanie juz dostępnej infrastruktury, niz powstawanie nowej. Stawia sie na współprace podmiotów. Wydaje mi się to mądre. Bo ostatecznie na rynku utrzymają się podmioty, które faktycznie coś wnoszą, a nie tylko chcą pieniędzy.
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 13:44
Tak . Sama się tym interesowałam i nadal się interesuję. W zasadzie mój mąż, który obecnie prowadzi jednoosobową działalność informatyczną .Ma bardzo dobry pomysł na portal internetowy i chciałby pozyskać pieniądze z UE. Jednak za każdym razem jak dzwoni do ludzie pozyskujących środki to mówią mu,ze obecnie nie można, nie ma czasu. Może w przyszłym roku.
W takim razie powiedzcie mi gdzie i na co są przeznaczane te pieniądze?
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 15:08
Programy ruszaja, ale trzeba sie dowiadywac. Ale to fakt, powinny byc sztywne harmonogramy i byłby spokój, a nie ta nie wiadomo jak :D
Cytuj
Odpowiedź