• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Outsourcing obsługi IT

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bask

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2015 10:28
Coraz cześciej słysze o outsourcingu usług IT i mysle, ze byloby to calkiem niezle rozwiazanie, ale zastanawia mnie jakosc tych uslug. ktos z was kiedys korzystal z takiej obslugi i moze cos wiecej o tym powiedziec?
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2015 10:43
Moim zdaniem jest to jedyna sensowna opcja. Wprawdzie teoretycznie może się okazać,że usługi będą trochę droższe ale na pewno będzie CIę to kosztowało o wiele mniej niż zatrudnienie pracownika.
Po drugie masz pewność,że zadanie zostanie wykonane profesjonalnie,z należytą jakością. Zawsze możesz żądać poprawek.
Sama prowadzę firmę i zdecydowałam się nie zatrudniać informatyka. Korzystamy właśnie z usług outsourcingu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.3.2015 12:12
to jest dobre rozwiązanie, u nas w firmie przynajmniej się sprawdza, tylko ze my outsourcujemy księgowość, prowadzi nam to firma Izi i jesteśmy zadowoleni bo współpraca się układa a zaoszczędziliśmy na etacie dla ksiegowej
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2015 17:06
Outsourcing sie rozprzestrzenia, no i dobrze. Teraz wiele rzeczy mozna robic zdalnie, takze jest to zwyczajna oszczędność. I tak jak zostało napisane, robotę zrobią profesjonaliści.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 9:38
My w firmie kiedyś zatrudnialiśmy dwóch informatyków. Przeciagali robotę , wydawało się również,że mieli swoje włąsne zlecenia, które realizowali w czasie pracy.
Niby miało być to bardziej opłacalne ale nie było.
Potem firma przeszła właśnie na usługi outsourcingu i okazało się to o wiele bardziej opłacalną opcją. Pozornie cena była wyższa ale wszystko było wykonane na czas i tak jak piszecie profesjonalnie Bez ociągania się i lenienia.
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 16:35
Chyba powoli zaczyna zanikać mentalność ludzi z prlu, że można nic nie zrobić, a zarobić. Sam widzę, że coraz więcej młodych ludzi woli korzystać z bardziej elastycznych form zatrudnienia, bo to pozwala pracować szybciej, wydajniej, a co za tym idzie, też więcej zarabiać. Outsourcing na to pozwala.
O ile duże firmy mogą sobie pozwolić na stworzenie etatu dla informatyka, to te mniejsze, zatrudniające do 10 osób raczej niekoniecznie.
A jak myślicie, lepiej wybierać firmy outsourcingowe duże, ogólnopolskie czy raczej lokalne, żeby w razie potrzeby pracownik mógł szybciej dotrzeć na miejsce?
Cytuj
Renia

Niezarejestrowani

10.8.2015 17:25
Outsourcing teraz sie rozwija w wielu dziedzinach, ja sama poszłam w tym kierunku żeby zwiększyć sprzedaz w firmie, w moim przypadku to outsourcing call center
Nie stać mnie na własnych telesprzedawców, po przeanalizowaniu kosztów zlecenie tego typu działań firmie zewnętrznej jest wysoce opłacalniejsze
Współpracuje z http://ccig.pl i ich call center tylko moge chwalic sobie
Cytuj
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2015 9:42
A czy w przypadku korzystania z takiego outsourcingu mamy jakikolwiek wpływ na wykonawców usług?
Bo to chyba znaczący minus tej sytuacji, a jeśli do tego jest jeszcze drożej, to w ogóle nie widzę zbyt wielu plusów.
Zatrudniając kogoś, choćby na zleceniu, jednak sami wybieramy tę osobę, poznajemy jej kwalifikacje czy kulturę osobistą, a na to, kogo nam firma przyśle nie mamy większego wpływu.
Cytuj
Renia

Niezarejestrowani

15.10.2015 23:15
candyq napisał
A czy w przypadku korzystania z takiego outsourcingu mamy jakikolwiek wpływ na wykonawców usług?
Bo to chyba znaczący minus tej sytuacji, a jeśli do tego jest jeszcze drożej, to w ogóle nie widzę zbyt wielu plusów.
Zatrudniając kogoś, choćby na zleceniu, jednak sami wybieramy tę osobę, poznajemy jej kwalifikacje czy kulturę osobistą, a na to, kogo nam firma przyśle nie mamy większego wpływu.
wiesz, wpływ masz taki że płacisz i wymagasz.Dla mnie to lepsze niż zatrudnienie bo na pracownika mnie nie stać, przerobiłąm dwoch na umowach zlecenie- masakra. szkoda czasu,
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź