• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Skąd pieniądze na własny biznes?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 14:33
Zastanawiają się Państwo nad założeniem firmy? Mają Państwo pomysł, gorzej z funduszami? Są pewne wyjścia. Jakie? O tym tutaj Korzystali Państwo? Opłaciło się?
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 12:16
Programy z UE beda jeszcze tylko do 2020 roku, trzeba sie spieszyć.
Cytuj
magdaalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 22:04
Anioła biznesu trzeba złapać
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2015 9:26
Sam niestety nie dostałem dofinansowania, niemniej udało mi się . Miałem dobry pomysł tak więc dzięki swoim oszczędnościom udało mi się rozwinąć firmę. Na dniach będzie ruszał program 2015-2020 dla dofinansowania z UE . Mogą się o to starać właściciele firm ale również ludzie, którzy zastanawiają się nad założeniem tak więc jestem zdania,że warto jest się jednak pospieszyć. Obecnie to ostatni dzwonek na taką pomoc.
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 18:50
Ostatnio czytałam na takim portalu, gdzie ludzie opisują swoje historie o pewnym człowieku, który chciał założyć firmę, bo był bezrobotny. Potrzebował około 18 tysięcy. Niby miał dostać dofinansowanie z Urzędu Pracy, ale do tego potrzeba niestety dwóch żyrantów, z których każdy miałby po 2000 dochodu. A że nie miał, to mu nie dali. Poszedł więc do banku BGK, który oferował pożyczkę na otwarcie własnej działalności z oprocentowaniem jedynie 0.05%. Niestety mógł dostać jedynie 10 000, które by nie wystarczyły. W normalnym banku bardzo chętnie dali by mu tyle, ile chciał, tylko oprocentowanie oczywiście zabójcze. Więc człowiek nie otworzył działalności i siedzi dalej na bezrobociu.
A ja się zastanawiam, dlaczego w naszym państwie musi tak być? Rozumiem, że banki mają swoje wymagania, ale z tymi dotacjami i kryteriami, które trzeba spełnić to naprawdę przesada. Lepiej by było, gdyby dotacje nie były bezzwrotne, ale za to łatwiej było je uzyskać, nie sądzicie?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.3.2015 13:29
3. Pod koniec zeszłego roku wspólnie z małżonkiem otwierałam firmę transportową. I oczywiście w związku z tym było spore zamieszanie. Dużo papierków do wypełnienia, nerwy, cały czas czegoś brakowało.. W pewnych momentach zaczęło nas to przerastać,a dodatkowo potrzebowaliśmy wsparcia finansowego na nowy sprzęt do biura. Znajoma poleciła nam firmę Aakredyt, która zajmuje się [http://www.adkredyt.com.pl///]doradztwem finansowym[@/url]. Dzięki znakomitej współpracy mogliśmy w końcu odetchnąć. Całe zamieszanie już tak naprawdę nie spoczywało na nas.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Adkredyt:)
Cytuj
Odpowiedź