• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy terminal płatniczy w sklepie się opłaca

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
JuliaKonopko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 9:50
Popieram. Bardzo wręcz nie lubię, gdy w sklepie nie można płacić kartą. Nie wyobrażam sobie, zeby np. w sklepiej spożywczym nie bylo takiej możliwości. Przynajmniej nie ma tego: "czy moge byc 2 gr winna?" Jak mnie to zawsze wkurza...
Cytuj
misiky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2015 11:41
W kwestii terminali ktoś może polecić dobrą firmę do wdrożenia, najlepiej terminal mobilny.
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2015 8:04
No dużo tych firm, najlepiej chyba poczytać w internecie, jakie są opinie.
Ja sama się nie znam, nie miałam nigdy terminala i w sumie nie ma u mnie takiej potrzeby. To się chyba dopiero od określonych obrotów opłaca?
Sama nie lubię, jeśli w sklepie nie ma takiej możliwości i najbardziej mnie śmieszyły argumenty szefów Biedronki, że jak wprowadzą terminale to wszystko zdrożeje.
Wprowadzili i co? Ceny są dalej na tym samym poziomie.
Cytuj
alfred1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.12.2015 15:37
ja osobiście nie wyobrażam sobie iść do sklepu i nie móc zapłacić kartą. Pierwszym powodem jest to, że rzadko mam przy sobie gotówkę.
Ale kolejny powód to to, że banki często zwalniają z opłat za kartę tylko wtedy, jeśli w miesiącu zrobimy nią płatności na określoną kwotę.
A jak to zrobić, jeśli płacimy za zakupy gotówką?
Pewnie, że jak czasem pójdę do warzywniaka i zapłacę gotówką, to mi nie ubędzie, ale przy większych zakupach nie ma takiej możliwości.
Cytuj
misiky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.1.2016 12:46
Ja właśnie jestem na etapie wdrażania możliwości płacenia kartą i zastanawiam się nad ofertą, co doradzacie?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
kleo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.1.2016 13:20
Ja niestety nie mam doświadczenia w tej sprawie i nie pomogę. Zastanawiam się za to, na co najlepiej zwracać uwagę?
Oraz czy jeśli wynajmiemy terminal i podpiszemy umowę, a on będzie się zacinał (nie raz byłam w sklepie, gdzie działy się takie sytuacje) to czy mamy prawo do jakiegoś odszkodowania/zerwania umowy/ natychmiastowej wymiany?
Jeśli ktoś wie, to mógłby mi powiedzieć? Ba na razie waham się głównie z tego powodu, że mogę trafić na nie za dobrze działający sprzęt.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

22.1.2016 15:09
kleo napisał
Ja niestety nie mam doświadczenia w tej sprawie i nie pomogę. Zastanawiam się za to, na co najlepiej zwracać uwagę?
Oraz czy jeśli wynajmiemy terminal i podpiszemy umowę, a on będzie się zacinał (nie raz byłam w sklepie, gdzie działy się takie sytuacje) to czy mamy prawo do jakiegoś odszkodowania/zerwania umowy/ natychmiastowej wymiany?
Jeśli ktoś wie, to mógłby mi powiedzieć? Ba na razie waham się głównie z tego powodu, że mogę trafić na nie za dobrze działający sprzęt.


Jeśli wynajmiemy terminal /dzierżawa/, to obowiązek utrzymania go w odpowiednim stanie należy do jego właściciela, czyli firmy, od której go dzierżawimy.
Jeśli terminal będzie naszą własnością, to my odpowiadamy za jego stan techniczny
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
G

Niezarejestrowani

16.7.2018 14:26
Oczywiście.. też długo zastanawialiśmy się nad zakupem terminala płatniczego.. i to była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy.. wtedy tylko my mieliśmy możliwość płacenia kartą w okolicy. Często widzimy sytuację gdzie klient wchodzi do sklepu i pyta czy można płacić kartą, a jeżeli nie ma to automatycznie tracimy klienta.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Radek542

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.3.2019 12:31
Tez tak miałem, dokładnie ta sama sytuacja. Podpisałem umowę z TopCard i zauważyłem, że obroty wzrastają. Poza tym to wygodniejsze i łatwiejsze niż przyjmowanie gotówki. Nie trzeba się martwić, czy jest czym wydać. Obsługa terminala jest dziecinnie prosta, a jak mam jakieś pytanie to zawsze dzwonię do BOK.
Cytuj
Michał

Niezarejestrowani

22.7.2019 15:51
Ile razy miałas sytuacje, ze klient uciekl, bo nie mial przy sobie gotowki? Jednym słowem opłaca, a nie opłaca sie nie miec. Tylko ogarnij dobrego dostawce jak np top card - wtedy nie ma co sie martwic kosztami
Cytuj
Odpowiedź