• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Blog jako sposób na życie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 17:49
Witam
Może temat wyda wam się śmieszny ale od dłuższego czasu zastanawiam się nad założeniem bloga. Myślicie, że to dobry sposób na zarobek? Da się w ogóle z tego żyć? Znacie kogoś kto dorobił się na prowadzeniu bloga? Ja osobiście znam dziewczynę, która od trzech lat prowadzi bloga modowego. Dostaje ubrania i kosmetyki od znanych marek, jeździ na ekskluzywne wycieczki i w ogóle nie wygląda na biedną...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.5.2014 19:59
Blogerów, którzy żyją tylko z samego bloga jest może 10 Nawet wielu tych znanych pracuje gdzieś zawodowo. Blogger to fajny zawód, ale wymaga sporego zaparcia, a dobre pieniądze pojawią się dopiero po kilku latach.
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 23:06
Wiesz zarobek z tego może i jest ale nie wydaje mi się żeby to było dobre główne źródło dochodu. Raczej postawiłbym na to jako hobby i taki dodatkowy zarobek.Żeby móc zarobić na blogu musiałabyś poświecić na to mnóstwo swojego czasu a i tak całkiem zarabiałabyś może po roku albo dwóch.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 8:01
Moja żona prowadziła bloga przez cztery lata i kokosów na tym nie zarabiała. W sumie wcale na tym nie zarabiała. Owszem współpracowała z różnymi firmami ale nie dostawała od nich pieniędzy, jedynie bartery. Moim zdaniem to nie jest sposób na życie. Hobby tak ale praca nie.
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 12:53
Z bloga nie da się żyć. Musiałabyś się naprawdę nieźle napracować by udało ci się zarobić chociaż 100 złotych miesięcznie. Firmy wolą wciskać bartery niż płacić kasę za reklamę na blogu. W Polsce jest bardzo mało blogerów, którzy na tym zarabiają. Osobiście znam jedną blogerkę modową i oprócz prowadzenia bloga pracuje jeszcze jako stylistka.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 16:46
Ja znam dziewczynę ktora dorabia sobie na prowadzeniu bloga ale żeby zacząć zarabiam musiała dość dobrze wypozycjonować strone, do tego ma na nim sporo reklamy takich a aplikacji ale jak i od prywatnych osób. Blogów prowadzi takich chyba 3 ale nie wiem czy byłaby w stanie utrzymać sie z tego jako główne źródło dochodu.
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 11:20
Nie sądzę by w Polsce dało się żyć z blogowania. Można to raczej traktować jako dodatkowe źródło dochodu. Z resztą ja wychodzę z założenia, że skoro od początku ktoś nastawia się na zyski to nic mu się nie uda. Gdyby blogowanie było twoją pasją to myślę, że miałabyś szanse na jakieś dochody z tego w przyszłości.
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 12:34
Ja uważam, że na blogu da się zarobić. Wystarczy odrobina pasji i samozaparcie:) Owszem nie jest to łatwe ale możliwe. Ja prowadzę bloga od dwóch lat i widzę, że coraz częściej zgłaszają się do mnie różne firmy. Czasami chcą bym coś testowała lub coś opisała a czasami proszą o uczestnictwo w jakimś evencie. Myślę, że zmierzam w dobrym kierunku i za jakiś czas naprawdę zacznę na tym zarabiać:)
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 15:12
Pewnie, że da się zarobić na blogu, ale to nie są pieniądze za które można przeżyć od pierwszego do pierwszego. Trzeba się liczyć z tym, że ludzie nie będą wracać na bloga na którym nie ma konkretnej treści. Skończyły się czasy gdy wystarczyło pisać o swoim życiu. Teraz czytelnicy chcą czegoś więcej.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 18:15
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Chyba rzeczywiście zaczęłam traktować blogowanie jako sposób na życie a nie tędy droga. Założę bloga dla siebie. Może z czasem przyniesie jakieś zyski. Jeśli nie to trudno. Jakoś to przeżyję. Jakie blogi najchętniej czytacie?
Cytuj
Odpowiedź