• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Blog jako sposób na życie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 11:46
a ja ci powiem tylko tyle od teoretykow nie dowiesz sie niczego przydatnego, zeby wiedziec jak na tym zarabiac musisz udac sie do kogos kto to ma ograne w praktyce :)
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 15:31
Związek Przyjaźni napisał
Witaj.
Na temat blogowania wszystkiego się dowiesz w książkach Tomka Tomczyka "Bloger" i "Blog - pisz, kreuj, zarabiaj", do tego można dołożyć Programy partnerskie - to sposób na życie nie dla każdego. Trzeba zbierać informacje z wielu źródeł i brać poprawkę na fakt że najwięcej krytyków nie ma pojęcia na temat przedmiotu krytyki.
najwięcej krytyków nie ma pojęcia na temat przedmiotu krytyki - święte słowa.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.7.2014 18:06
animka napisał
a ja ci powiem tylko tyle od teoretykow nie dowiesz sie niczego przydatnego, zeby wiedziec jak na tym zarabiac musisz udac sie do kogos kto to ma ograne w praktyce :)

Tylko że akurat kominek to jest osoba, która bardo dobrze skomercjalizowała swój blog i o działaniu blogosfery ma wiedze jak mało kto.Co do programów partnerskich dobry sposób, ale jak myślisz o kreowaniu własnej marki to nie stosuj tego. Żadem z czołowych blogerów nie nawiązuje takie współpracy ponieważ odbiorcy nie przepadają za tym.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 10:55
Wszystko zależy od tematyki bloga. Na niektórych tematach niestety nie da się zarobić, jestem skłonna wierzyć, że na modowych blogach może i można zarobić, choć wszystko zależy od tego jak będziesz go prowadzić. Jeżeli założysz go tylko z chęci zarobienia na nim a nie z pasji to nie wiem czy Ci się uda.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.7.2014 10:18
Blog powinien sluzyc do przekazywania opinii, dzielenia się wiedza ze swiatem, pogladami, to co sie teraz dzieje z blogosfera jest smutne. Kazdy szuka jak na nich zarobic, coraz mniej jest wartościowych blogów, bardzo nad tym ubolewam.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:19
A bo sporo osób zobaczyło że to niby "łatwa kasa" i chcą wykorzystać to jak tylko sią da. Pamiętam czasy kiedy blogi nie były tak popularne a opinie były szczere a teraz to co sie dzieje jest godne pożałowania.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:49
Gość napisał
Blog powinien sluzyc do przekazywania opinii, dzielenia się wiedza ze swiatem, pogladami, to co sie teraz dzieje z blogosfera jest smutne. Kazdy szuka jak na nich zarobic, coraz mniej jest wartościowych blogów, bardzo nad tym ubolewam.


Ja też nad tym ubolewam. A co najgorsze, że te najbardziej wartościowe blogi są najmniej zauważane. Wszędzie tylko szafiarki, kosmetyki, lifestyle, gotowanie..
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:58
Storczykowa napisał
A bo sporo osób zobaczyło że to niby "łatwa kasa" i chcą wykorzystać to jak tylko sią da. Pamiętam czasy kiedy blogi nie były tak popularne a opinie były szczere a teraz to co sie dzieje jest godne pożałowania.


No niestety ale mało jest już naprawdę wartościowych blogów z których można by czerpać jakieś opinie nie "kupione" teraz nawet te blogi które do tej pory czytałam stały się bardziej pod publikę niż dla idei.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 20:13
ja ostatnio widziałem bardzo fajny blog z recenzjami ksiazek, nie było na nim reklam i chyba to mnie przyciągneło bo miałem samo mięso ktore chciałem mieć :)
Cytuj
Odpowiedź