• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Blog jako sposób na życie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ArekKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 20:03
Powiem Ci że na chwile obecną ludzi chyba lubią czytać ciekawe historie z życia innych. Pomyśl też o wstawaniu jakis fajnych filmików. Nie rób tego przede wszystkim na siłę, bo nic wtedy z tego nie wyjdzie. Musisz lubić to co chcesz robić. Bo jak na "chama" będziesz się starała być fajna to ludzie to wyczują.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 21:56
A nie pomyślałaś o prowadzeniu jakieś ciekawego kanału na youtube? teraz nawet jest taka akcja że Ci wszyscy znani vlogerzy pomagają sie komuś wybić, są jakieś kastingi i takie tam. Przecież tam mozesz na tym zarabiać. AdBuster tak robi i Abstachuje. Ich kanały mają sporo wyświetleń a ile widzą. Pomyśl bo to moze być fajny sposób.
Cytuj
Daro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 9:58
O kanał na youtube to jest bardzo dobry pomysł. Zobacz jakie teraz inni mają fajne na to sposoby. Tylko oczywiście musiała byś tematem filmików trafić do wielu widzów. A im wiecej wyświetleń tym więcej kasy dla Ciebie no i późniejsze współprace z innymi dużymi firmami.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 15:00
Mnie te filmiki na Youtube strasznie denerwują:) Mam jedną swoją ulubioną blogerkę, która nagrywa też filmiki i często do niej zaglądam. Innych po prostu omijam szerokim łukiem. Irytują mnie nastolatki pokazujące jak się malować albo dziewczyny opowiadające jak schudły 20 kg na diecie 500kcal... Jeśli chcesz mieć bloga i zyskać popularność. Pisz o czymś sensownym:)
Cytuj
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 20:07
Tak masz racje zrobią filmik z czymś bezsensownym i tylko zaśmiecają .Nie powiem często na YouTube można znaleźć coś co nam podpowie w różnych sprawach .Ale czy z tego jest zarobek myślę że nie ,trzeba mieć naprawdę dużo wejść .Może wiecie ile da się na czymś takim zarobić .
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:04
Ja widziałem jak te wszystkie popularne kanały powstawały.Część z tych osób traktowała to na początku jako zwykłą zabawe później zrezygnowali z pracy na rzecz kręcenia filmów bo dawało im to taki dochód ale to dopiero po roku kręcenia naprawde świetnych filmików.
Cytuj
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:44
A no właśnie żeby sie jakoś wybić i zarabiać na takich rzeczach potrzeba czasu i odpowiedniego pomysłu na siebie. Nie da sie nic tak zrobić od razu. Nawet jak firmą zakładasz to nikt nie ma sporych zysków jak na początek.
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:09
Sądzę że jak nasze koleżanka wpadła na pomysł, żeby blog był jej sposobem na życie to musi lubić to robić. Nie wiem czy ma na siebie pomysł ale jeśli nie do końca to może zainspiruj sie trochę tymi zagranicznymi blogami które zrobiły furorę w innych Państwach
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 10:17
no dobra fajne fajne a wiecie ile z tego kasy mozna wycisnac miesiecznie? zna ktos jakies osoby ktore zarabiaja na blogach czy na kanaŁACH yt chociaz 1000 zł ? nie wiem czy to w ogole mozliwe
Cytuj
Związek Przyjaźni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.6.2014 7:38
Witaj.
Na temat blogowania wszystkiego się dowiesz w książkach Tomka Tomczyka "Bloger" i "Blog - pisz, kreuj, zarabiaj", do tego można dołożyć Programy partnerskie - to sposób na życie nie dla każdego. Trzeba zbierać informacje z wielu źródeł i brać poprawkę na fakt że najwięcej krytyków nie ma pojęcia na temat przedmiotu krytyki.
Cytuj
Odpowiedź