• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

biuro rachunkowe wrocław

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bask

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2015 11:54
znacie jakieś dobre biura rachunkowe we wrocławiu? szukam kogoś sprawdzonego
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.2.2015 9:01
ja współpracuję z financialluk. Profesjonalni, bardzo dobre podejście do klienta
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 10:15
A czy nie wygodniej bedzie Ci korzystać z księgowości internetowej?
Ja w ostatnim czasie korzystam z Infact. Bardzo wygodne no i tanie rozwiązanie. Firm jest bardzo wiele , musisz sobie popatrzeć.
W większości przypadków oferują oni przynajmniej miesiąc za darmo na przetestowanie jak CI odpowiada dane rozwiązanie.
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 17:06
Z jednej strony wygodne, z drugiej niekoniecznie. Jest to opłacalne jak na przykład masz jedną fakturkę w miesiącu. A nie na przykład 30 faktur i jeszcze dużo kosztów.
Wtedy samemu można się w tym wszystkim poplątać i księgowość jest koniecznością.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.3.2015 19:03
Znam jedno z Wrocławia, możesz je wyszukać na mojebiuro24.pl, ale ja współpracuję z nimi online. Sądzę, że tak jest po prostu wygodniej. W sumie to nie wiem po co miałbym się z nimi spotykać twarzą w twarz, chyba tylko na kawę :P
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.3.2015 15:57
A czy nie lepiej zatrudnić własną księgową?
Wiem, że niby etat trochę więcej kosztuje, ale jeśli ma się większą firmę i zatrudnia ludzi, to uważam, że tak jest po prostu wygodniej.
Ma się swojego człowieka, można kontrolować jego pracę, nie mówiąc już o tym, że czasem przydałoby się coś w księgach poprawić, a niestety z wynajętym biurem raczej się niektórych rzeczy uzgodnić nie da.
No i przynajmniej wiemy, kto zajmuje się naszymi rachunkami, bo pracownika możemy prześwietlić, zatrudnić na próbę, a z biurem na zlecenie to często idziemy po prostu w ciemno.
Wypowiedź została zmieniona przez: OlafLub 7.3.2015 15:58
Cytuj
Krzysztof Stark

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 14:00
Ostatnio zlecałem przygotowanie kilku regulaminów, choćby wynagradzania i ZFŚ firmie A&P Con i jestem zadowolony z obsługi. Profesjonalnie, na czas, za dobre pieniądze.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.3.2015 16:06
financialluk ;) ja z nimi współpracuję i polecam;)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.4.2015 13:02
Z Wrocławia polecę z pełnym przekonaniem biuro Super Księgi http://superksiegi.pl
To biuro z długim stażem,bardzo dobrym nowoczesnym podejściem do klienta i nowoczesnymi zasadami współpracy, cenowo też mnie przekonało. No i bez pomyłek a obsługuja mnie już 4 rok
Cytuj
Borapko

Niezarejestrowani

2.5.2015 11:05
OlafLub napisał
A czy nie lepiej zatrudnić własną księgową?
Wiem, że niby etat trochę więcej kosztuje, ale jeśli ma się większą firmę i zatrudnia ludzi, to uważam, że tak jest po prostu wygodniej.
Ma się swojego człowieka, można kontrolować jego pracę, nie mówiąc już o tym, że czasem przydałoby się coś w księgach poprawić, a niestety z wynajętym biurem raczej się niektórych rzeczy uzgodnić nie da.
No i przynajmniej wiemy, kto zajmuje się naszymi rachunkami, bo pracownika możemy prześwietlić, zatrudnić na próbę, a z biurem na zlecenie to często idziemy po prostu w ciemno.


Ja mam maleńko firmą i zatrudnienie księgowej po prostu jest nierealne, bo nie mam kompletnie takie potrzeby. A biuro rachunkowe z doskoku to jest coś, co właśnie sprawdziło się w moim przypadku. Z tym, że ja wybrałem biuro rachunkowe online http://business-tax.pl/ Oni są z Wrocławia, ale polecam opcję zdalną, bo u mnie się sprawdziła.
Cytuj
Odpowiedź