• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

biuro rachunkowe wrocław

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Areczek

Niezarejestrowani

27.8.2018 21:55
Ja od stycznia współpracuje z biurem super księgi- usługi na prawdę dobre, na wysokim poziomie. Jak ktoś chce dobre sprawdzone i profesjonalne biuro to śmiało można korzystać
Cytuj
Marekk

Niezarejestrowani

4.1.2019 9:01
Ja współpracuję z biurem Meritum (ul. Powstańców Śląskich 118). Bardzo sobie chwalę tę współpracę. Polecam wszystkim, którym zależy na rzetelności i profesjonalnej wiedzy księgowej. Współpracowałem wcześniej z innym biurem i ta zmiana wyszła na dobre.
Cytuj
Krzysztof

Niezarejestrowani

29.1.2019 14:17
Marekk napisał
Ja współpracuję z biurem Meritum (ul. Powstańców Śląskich 118). Bardzo sobie chwalę tę współpracę. Polecam wszystkim, którym zależy na rzetelności i profesjonalnej wiedzy księgowej. Współpracowałem wcześniej z innym biurem i ta zmiana wyszła na dobre.

Zgadzam się z przedmówcą. Również korzystam obecnie z usług biura Meritum. Ja miałem księgową zatrudnioną na etacie, ale współpraca z biurem okazała się bardziej opłacalna. U mnie też zmiana wyszła na dobre, nie tylko pod względem finansowym. Jakość usług jest zdecydowanie wyższa niż wcześniej. Bez spóźnień i niedociągnięć. Biuro Meritum mogę spokojnie polecić.
Cytuj
kogi

Niezarejestrowani

19.1.2020 14:10
Na Łęczyckiej ma swoją siedzibę biuro Super Księgi, nazwa adekwatna do jakosci świadczonych usług. Nic dodać nic ujac, sa po prostu świetni
Cytuj
Kasiulka

Niezarejestrowani

25.3.2020 14:20
Gdybyś jednak zamiast biura chciał dobre oprogramowanie do prowadzenia i rozliczania samemu swojej działalności to polecam Ci Małą Księgowość z Pakietu Przedsiębiorcy. Bardzo ciekawy, intuicyjny i funkcjonalny programik...https://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/mala-ksiegowosc
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.3.2020 7:30
Polecam Taxly.pl - jestem z nimi od listopada. Usługi na naprawdę dobrym poziomie, naprawde czegoś takiego szukałam od jakiegoś czasu. Super elastyczne podejście, młoda księgowa, która mnie rozumie i niczego się nie boi :)
Cytuj
Natala

Niezarejestrowani

30.11.2020 3:08
KsięgowiWrocław polecę wam do rozważenia. Prowadzą księgowość mojej firmy i wlacznie z kadrami też męża. Rzetelność i profesjonalizm to u nich podstawa,nie ma prblemów z komunikacją, co potrzeba na szybko - przygotują, ogarniaja naprawdę rewelacyjnie wszystko. Ani ja ani mąż nie mieliśmy nigdy zastrzeżeń, a słyszałam nie raz od znajomych jak są niezadowolone z księgowych. Ja jestem mega zadowolona, że tak z mężem trafiliśmy
Cytuj
Łukasz

Niezarejestrowani

1.12.2020 9:38
Wszystko zależy od tego jaką masz działalność. Jeśli posiadasz działalność gosporaczą, kilka dokumentów, to możesz skorzystać z księgowości online bo jest tania. Jeśli masz bardziej rozbudowaną firmę i chcesz mieć pewność, że wszystko jest wykonywane poprawnie to trzeba już szukać biura. Ja korzystam z https://altera.co/ i jestem bardzo zadowolony
Cytuj
Iggnis

Niezarejestrowani

31.12.2020 21:28
Dla mnie godne polecenia jeśli chodzi o prowadzenie pełnej księgowości firmy jest biuro rachunkowe z Wrocławia Księgowi Wrocław.
Cytuj
Okkan

Niezarejestrowani

16.8.2021 14:31
Jak z Wrocławia szukacie polecam bez dwóch zdań Super Ksiegi z Łeczyckiej. Najlepsze biuro w miescie
Cytuj
Odpowiedź