• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

biuro rachunkowe wrocław

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Konradw

Niezarejestrowani

23.4.2016 14:16
Dużo osób wspomina o biurze super księgi - podpisuje się pod tym :) Bardzo dobre biuro, profesjonalne podejście, od kilku lat z nimi współpracuje i bardzo sobie chwale
Cytuj
miodek90

Niezarejestrowani

17.6.2016 22:51
http://superksiegi.pl/ to bardzo dobre biuro, panie się znają na swojej pracy :)
Cytuj
biron

Niezarejestrowani

3.10.2016 15:47
Takim biurem jest In-Nova, mają bardzo rozbudowaną ofertę i dopasowują ją do budżetu, potrzeb itd. Ja z nimi współpracuję i robią za mnie dosłownie WSZYSTKO.
Cytuj
Mateos

Niezarejestrowani

14.10.2016 0:20
We Wrocławiu to biuro rachunkowe Aj Finance :) Prowadzą od dwóch lat księgowość mojej firmy i wszystko jest jak należy, wszelkie wątpliwości są na bieżąco rozwiązywane. Przy tym biją konkurencję cenowo, bo jak się weźmie jakość usług pod uwagę i ceny to niebo a ziemia :)
Cytuj
Alcia

Niezarejestrowani

19.5.2017 19:27
Panie z biura super księgi sa na prawdę godne polecenia :) Bardzo rzetelnie podchodzą do swojej pracy o czym świadczy sam fakt ile lat już są na rynku, ja bardzo sobie cenie współpracę z nimi :) a dodatkowo ceny mają rozsądne i nie zdzierają z człowieka
Cytuj
konradstanisz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2017 18:22
wszystko też zależy od rodzaju działalności bo prawdę mówić przy jednoosobowej działalności gospodarczej https://6krokow.pl/jednoosobowa-dzialalnosc-gospodarcza/ spokojnie kwestie księgowe można załatwiać samodzielnie, trochę trzeba poczytać, mieć tylko program sensowny do księgowości (nawet niektóre darmowe zasługują na uwagę) i szkoda na biuro w ogóle środki tracić
Cytuj
Marek

Niezarejestrowani

3.7.2017 10:07
biron napisał
Takim biurem jest In-Nova, mają bardzo rozbudowaną ofertę i dopasowują ją do budżetu, potrzeb itd. Ja z nimi współpracuję i robią za mnie dosłownie WSZYSTKO.


Też korzystam od roku
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

3.10.2017 14:45
Z własnego doświadczenia moge polecic biuro z Krakowa, General Outsource, z tego co wiem to tez ksiegowosc zdalna, ale ja nie korzystam bo mam na miesjcu
Cytuj
klaudad

Niezarejestrowani

22.11.2017 15:34
w dzisiejszych czasach chyba lepiej jest korzystać z księgowości online np https://wfirma.pl wszystko masz w jednym miejscu, pod ręką, cały czas masz do tego dostęp i duzo taniej ci miesięcznie wychodzi niż biuro rachunkowe
Cytuj
Piracik

Niezarejestrowani

27.12.2017 9:19
We Wrocławiu to dokładnie się zgadzam, warto polecić biuro Super Księgi. Rzetelna, fachowa pomoc. Wszystko na czas i jak należy zrobione, z dokładnością czego nie mogłem powiedziec o mojej poprzedniej księgowej.
Cytuj
Odpowiedź