• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Obniżenie kosztów działalności

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 14:24
Znacie jakieś sprawdzone sposoby na obniżenie kosztów działalności? Ja myślałem o zmianie tradycyjnego biura na wirtualne, bo koszty najmu są znacznie mniejsze ale mimo to waham się. Czy klienci będą mnie traktowali poważnie? Nie będą mieli obaw korzystać z moich usług?
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 18:27
Szczerze mówiąc ja bałabym się korzystać z usług firmy z wirtualnym biurem. Kiedyś chciałam się ubezpieczyć w AXA przez jakiś pośredników. Już miałam wpłacać pieniądze na ich konto gdy okazało się, że mają wirtualne biuro gdzieś w Warszawie i można się z nimi skontaktować tylko przez maila. Podziękowałam im od razu.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 18:42
Taki wirtualne biuro to rzeczywiście spora oszczędność. Nie wiem tylko czy zdobędziesz przez to zaufanie klientów. Szczerze w to wątpie. Może poszukaj innych sposobów oszczędzania? Np. w firmie transportowej koszty pomaga skutecznie obniżyć monitoring gps. Nie wiem jednak czy to sprawdzi się u ciebie bo nie napisałeś jaką chcesz prowadzić działalność:)
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 6:56
A jakie znacie sposoby na oszczędzanie w salonie kosmetycznym? Na jakości kosmetyków nie warto oszczędzać bo przez to można stracić zaufanie klientek. Myślałam o zmianie lokalu na mniejszy ale tak się składa, że wynajmuję od znajomej i płacę naprawdę mało. Doradzicie coś?
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 7:38
Na jakości kosmetyków na pewno nie masz co oszczędzać. Ciężki temat z tym salonem kosmetycznym bo tam naprawdę nie ma jak obniżyć kosztów... A nie myślałaś o prowadzeniu mobilnego salonu? Mogłabyś dojeżdżać do klientek do domu. Zawsze to jakiś dodatkowy pieniądz.
Cytuj
Miecio124

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:32
Ale dojazd do klientek też wiąże się z kosztami ,przecież paliwo obecnie nie jest tanie a zużycie samochodu ? Nie mam pojęcia jak można obniżyć koszty działalności ,poczytaj na internecie może coś znajdziesz , niektórzy to zmieniają dostawców prądu bo mają tańsze oferty .Może znajdzie się jakaś osoba która będzie miała genialny pomysł na obniżenie kosztów .
Cytuj
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:36
No tak paliwo to też koszt ale chyba mniejszy niż wynajmowanie lokalu a zawsze koszty paliwa w jakiejś część możesz sobie wliczyć w koszty swojej usługi. Wiec część Ci się zwróci a tak mogłabyś docierać tez do różnych klientów i sądzę że to były bardzo dobry sposób.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:39
Hej
Postanowiłem zmienić biuro na wirtualne. Popytałem wśród klientów i większości nie robi to różnicy bo i tak współpracujemy na odległość.
Szarlottka dojazd do klientów to bardzo dobry pomysł. Paliwo niby jest drogie ale zawsze można kupić samochód na gaz...
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:30
A nie mógłbys też odliczać sobie kosztów paliwa czy gazu? Wtedy kolejne zaoszczędzone pieniądze. Zawsze też jakieś pomieszczenie w domu możesz przerobić na swoje biuro i tam zapraszać klientów którzy koniecznie chcą sie spotkac u Ciebie.
Cytuj
Karolyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 16:03
mamamrowek napisał
Szczerze mówiąc ja bałabym się korzystać z usług firmy z wirtualnym biurem. Kiedyś chciałam się ubezpieczyć w AXA przez jakiś pośredników. Już miałam wpłacać pieniądze na ich konto gdy okazało się, że mają wirtualne biuro gdzieś w Warszawie i można się z nimi skontaktować tylko przez maila. Podziękowałam im od razu.
wirtualne biuro jest coraz popularniejszym rozwiązaniem dla wielu firm nie wiem czemu firma miałaby być przez to mniej zaufana. historia z mailem musiała być spowodowana cięciem kosztów i nieopłacaniem sekretarki, bo wybrane usługi można sobie dobierać indywidualnie chociaż przyznam że dziwne że nie było kontaktu z samym przedstawicielem, ten na pewno ma przecież telefon. ta sytuacja jest rzeczywiście nieco podejrzana, ale ogólnie wirtualne biura to nie jest problem do ograniczenia zaufania.
Cytuj
Odpowiedź