• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Faktoring

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:10
Podobno Bibby Financial Services ma dobrą ofertę, ale sama nie korzystałam bo nie miałam potrzeby. Jeśli chodzi o banki to w tej kwestii to faktycznie hieny cmentarne. Najlepiej po chodzić, po pytać, ocenić i wybrać
Cytuj
WspaniałaL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 19:04
Oferta usług faktoringowych dociera do coraz większej grupy przedsiębiorców, nawet o niewielkich przychodach. Wybór właściwego faktora może sprawiać wielu trudności, gdyż nie jest to usługa tak popularna jak kredyt bankowy, przez co mało o niej wiemy. Może poradzicie na co zwracać uwagę wybierając faktora? Bo ja osobiście o firmach słyszałam wiele ale jak wybrać ta odpowiednią?
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 16:44
Kim w ogóle jest faktor? Na czym polega jego praca? To ktoś w rodzaju windykatora? Pierwszy raz słyszę o faktoringu i muszę powiedzieć, że zainteresował mnie ten temat. Faktoring działa w każdej dziedzinie biznesu czy tylko wybranych? Ile kosztuje taka usługa?
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 22:31
Faktoring to taka usługa, która pozwala firmie, która ma stałych klientów, szybciej ściągnąć od nich zapłatę. Warunkiem skorzystania z takiej usługi jest sprzedaż B2B, stali odbiorcy i oczywiście wystawianie faktur przelewowych. Oczywiście firma faktoringowa za swoje usługi pobiera opłaty. Zaletą jest jednak to, że masz pewność, że za towar otrzymasz pieniądze. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 14:45
tom7878 napisał
Kim w ogóle jest faktor? Na czym polega jego praca? To ktoś w rodzaju windykatora? Pierwszy raz słyszę o faktoringu i muszę powiedzieć, że zainteresował mnie ten temat. Faktoring działa w każdej dziedzinie biznesu czy tylko wybranych? Ile kosztuje taka usługa?
Faktor to właśnie instytucja, która świadczy usługi faktoringowe. Faktorem może być bank bądź firma faktoringowa.Co istotne Przedmiotem faktoringu nie mogą być należności ze sprzedaży rzeczy przeznaczonych do użytku osobistego lub rodzinnego, przedmiotem faktoringu mogą być jedynie wierzytelności związane z obrotem gospodarczym.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Miecio124

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:38
A jakie prowizje pobiera ta firma , czy są to duże koszty ? A jaka jest obecnie najlepsza na rynku którą możecie polecić .A czy ktoś z Was korzysta z takiego typu usług czy to się sprawdza .A obecni klienci nie będą się odsuwać od danej firmy która będzie korzystała z takich usług ?
Cytuj
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:37
Ja miałam okazję współpracować z GF Premium. Mają spoko podejście do sprawy.
Nie męczą specjalnie z dokumentami. Na plusa mają za bardzo szybkie działanie.
Wiadomo że to droga usługa w por. z kredytem. No ale banki to wiadomo że nie dla wszystkich :)
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:29
A ja nie miałam nawet zielonego pojęcia że jest coś takiego jak faktoring, az musze sie dzisiaj bardziej zagłębić w temat i poczytać o co w tym tak naprawdę chodzi. Mój znajomy chce rozkręcać własna działalność gospodarczą to może mu sie to przydac.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 11:37
WspaniałaL napisał
Oferta usług faktoringowych dociera do coraz większej grupy przedsiębiorców, nawet o niewielkich przychodach. Wybór właściwego faktora może sprawiać wielu trudności, gdyż nie jest to usługa tak popularna jak kredyt bankowy, przez co mało o niej wiemy. Może poradzicie na co zwracać uwagę wybierając faktora? Bo ja osobiście o firmach słyszałam wiele ale jak wybrać ta odpowiednią?


No i tutaj jest pies pogrzebany, bo każdy lubi coś innego. Jednym się podoba skuteczność innym podejście do klienta, a jeszcze inny terminowość i sumienność. Musisz kierować się swoim przeczuciem przede wszystkim no i posiłkować się opiniami innych. Bez tego ani rusz:)
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:25
Faktoring to dobre rozwiązanie nawet przy małej firmie. Dzięki nim będziesz mógł spać spokojnie bo to właśnie taka firma zajmuje się tym aby Twoi dłużnicy płacili na czas. TO naprawdę bardzo wygodne.
Cytuj
Odpowiedź