• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dochód pasywny z programów partnerskich warto w to wchodzic ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 21:04
Wszyscy wiemy, że większość programów partnerskich w Internecie oferuje oprócz dochodów z bezpośredniego polecania produktów również prowizje z tzw. "drugiego poziomu” czyli jakis procent dochodu od innych partnerów, którzy przystąpili do programu z naszego polecenia. Jest to tzw. pasywny dochód. Sądzicie że warto w to wchodzi? Opłaca sie to?
Cytuj
Józio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 22:03
Z tego co słyszałem programy partnerskie są doskonałym źródłem dochodu .Uczestnik programu partnerskiego ma za zadanie kierować osoby na stronę z ofertą jakiegoś produktu, jeżeli któraś ze skierowanych osób dokona zakupu, partner dostaje prowizję.Ale co do zarobków to nie mam pojęcia ile się ba tym wychodzi .
Cytuj
Beata66

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 9:52
Tak teraz więcej osób myśli o takim programie partnerskim ,podobno można nieźle zarobić .Ale na czym to dokładnie polega to się nie zagłębiałam w temat .Być może znajdą się osoby które dobrze oejetują się w temacie i dadzą Tobie stuprocentową odpowiedz.Z drugiej strony sama zainteresowałam się tym tematem.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 10:47
Faktycznie programy partnerskie mogą być źródłem dochodu. Jest to pewien rodzaj narzędzia marketingowego. Partner po przystąpieniu do programu umieszcza na swojej stronie materiały dostarczone mu przez organizatora (twórce programu partnerskiego ) w zamian za to otrzymuje prowizję.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Elka729

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 15:13
no takie programy sa bardzo fajne o ile wiesz że bedziesz mogła na tym zarobić. Że na twoja stronę czy bloga wchodzą osoby które klikną w dany link i skorzystają z oferty. A niestety nie zawsze tak jest albo warunki takiego programu partnerskiego sa naprawdę śmieszne. Trzeba dobrze tego poszukać żeby trafić na jakiś konkret.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 16:37
Dokładnie. Trzeba dobrze szukać by znaleźć dobry program partnerski. Ja do tej pory trafiałam tylko na takie w których można było otrzymać jakąś zniżkę na asortyment w sklepie. Znacie programy na których można naprawdę zarobić? Mam bloga, który ma sporo wejść. Zgłaszają się do mnie różne firmy z chęcią współpracy ale jak na razie wszyscy proponują bartery a nie pieniądze:/
Cytuj
Patrycja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 21:26
A to ja też prowadze bloga i póki co wszystkie oferty programów partnerskich jak dla mnie były śmieszne. Albo oferowali mi 5 % zniżki an ich asortyment albo grosze ze sprzedaży. Tłumaczyli sie zawsze tym że dopiero zaczynają że później będzie lepiej ale przed dłuższy czas oferty te w ogóle się nie zmieniały.
Cytuj
Bożenka55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 0:25
Jak jak czytałam takie oferty partnerskie to kurcze ludzie czasem myślą że praktycznie za nic uzyskają reklamę na jakiejś dość popularnej stronie lub blogu. Sama kiedyś zajmowałam sie prowadzeniem strony i jak staliśmy się dość popularni to czasem przychodziły do nas takie oferty że nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 7:14
Ludzie czasami wstydu nie mają i za reklamę swoich usług na blogu proponują grosze albo jakieś śmieszne zniżki. Ja jestem ciekawa jak znane blogerki zarabiają te 2-3 tysiące miesięcznie (lub więcej) skoro programy partnerskie są takie beznadziejne? Ja miałam bloga przez 4 lata i dostawałam tylko różne rzeczy do testowania. Raz dostałam AŻ 25 zł za napisanie artykułu...
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 15:28
Blogerki, które w Polsce zarabiają na prowadzeniu bloga można policzyć na palcach. Nie jest to łatwy biznes. Dużo zależy od statystyk. Firmom nie opłaca się współpraca z blogami, które mają poniżej 1000 obserwatorów. Wcale im się w sumie nie dziwię. Poza tym większość blogerek reklamuje produkty na odczepne to też potrafi zrazić firmy.
Cytuj
Odpowiedź