• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dochód pasywny z programów partnerskich warto w to wchodzic ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Emiljan0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 17:32
Niestety na blogowaniu nie zarobi się , chyba że ma się dużo wejść w reklamy na blogu .Ale niestety to się nie sprawdza .Firmy proponują jakieś grosze ,nie rozumiem dlaczego tak wiele osób chwali sobie programy partnerskie .Czy na prawdę tak dużo się na nich zarabia ?
Cytuj
WspaniałaL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 18:57
No nie wydaje mi sie. Swojego czasu tez prowadziłam bloga i z upływem czasu gdy stawałam sie coraz bardziej popularna otrzymywałam przeróżne propozycje programów partnerskich ale w niektóre nie mogłam uwierzyć. Firmy chyba nie mają jeszcze tego dobrze wypracowanego.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 22:51
Wiecie taki dochód pasywny chyba zależny jest od tego jaka strone prowadzimy, bo może akurat u kogoś kto tematycznie zgrywa sie z ofertą partnerska bedzie mógł na tym naprawdę zarobić ja czytałam ze sporo osób za tym zarabia ale w jaki sposób to nie mam zielonego pojęcia.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 6:41
Ja zauważyłam, że największą furorę robią blogi modowe. Nawt jak autorka ubiera się nie za ciekawie to i tak ma grono wiernych czytelników. Kiedyś miałam bloga rodzinnego i całkiem dobrze prosperował. Kilka razy wpadło trochę pieniędzy za reklamę ale szału nie było.
Cytuj
ArekKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 20:08
Tak, masz racje te modowe blogi akurat bardzo dobrze prosperują. I jak zgłosi sie do nich jakaś firma z ciuchami proponując program partnerski to taka blogerka ma szanse na tym zarobić tym bardziej że może pokazać sie w ciuchach danej firmy i zachęcić do zakupów z których ona będzie miała zysk.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 21:50
Według mnie to mało kiedy się opłaca. Ja jakoś nie wierze w programy partnerskie, bo wszyscy zarobią oprócz Ciebie. No chyba, że masz jakiś konkretny na oku, który rzeczywiście się opłaca
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:06
ArekKowal napisał
Tak, masz racje te modowe blogi akurat bardzo dobrze prosperują. I jak zgłosi sie do nich jakaś firma z ciuchami proponując program partnerski to taka blogerka ma szanse na tym zarobić tym bardziej że może pokazać sie w ciuchach danej firmy i zachęcić do zakupów z których ona będzie miała zysk.


To prawda, a nie rozumiem czemu to teraz jest tak popularne. Czyżby liczył się tylko ubiór i makijaż? Nie potrafię też zrozumieć czemu te naprawdę wartościowe i mądre blogi z reguły mają tak małą popularność.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 12:35
No to wszystko zależy. Bo jeżeli masz dużą grupę ludzi pod sobą to jak najbardziej. Ale jeżeli tylko kilku zysk będzie niewielki.Teraz wszystko opiera się na tym czy będziesz miała zapał żeby walczyć o tych klientów czy nie.
Cytuj
rickii

Niezarejestrowani

11.4.2016 13:39
Dobry biznes będę teraz budował wraz z Noma Medica Volla (oferta jest na www.truehealth.eu), polegający na systemie partnerskim. Klientom naszego sanatorium będziemy przekazywać zaproszenia do gabinetu Noma Medica na kompleksowe badania i diagnostykę jedną z najlepszych metod na świecie. Prosty system, a potencjalne wynagrodzenie na poziomie kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Cytuj
Odpowiedź