• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt inwestycyjny dla nowej firmy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

10.12.2014 14:24
Czy nowa firma może otrzymać kredyt inwestycyjny? Jakie warunki należy spełnić? Zapraszamy tutaj Myślą Państwo, że to dobre rozwiązanie?
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

10.12.2014 16:10
Banki co prawda preferują przedsiębiorstwa, które już jakiś czas działają na rynku. Jeżeli firma nie ma co najmniej roku to nie ma szans. Smutna prawda.
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2014 15:41
Zobaczcie sobie tutaj jak wyglada ta kwestia http://www.comperia.pl/kredyty_inwestycyjne/kredyty-inwestycyjne-dla-nowych-firm
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.12.2014 14:45
Oferta kredytu inwestycyjnego MSP jest niezła. Prowizja:1,5%, marza 2,5 %, bez zabezpieczenia. Nieźle.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.12.2014 14:53
W PKO BP Kredyt inwestycyjny MSP dostępny jest dla wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą albo rolniczą, a do tego środki można przeznaczyć na finansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą lub rolniczą. Takze nie powinno byc ciezko go dostac.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.12.2014 17:46
Nowe firmy mają trochę ciężko w tej sprawie, ale z doswiadczenia wiem, że trzeba zapoznać się z różnymi ofertami banku kredytu obrotowego, pożyczki MSP lub leasingu. Kiedyś poszedłem do pko bp po kredyt a wyszedłem z leasingiem bo mi sie bardziej opłacał :)
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 12:11
Jeżeli zastanawiają się Państwo czym jest kredyt inwestycyjny dla firm, to już odpowiadamy. Znajda też Państwo informacje o tym jakie dokumenty należy złożyć, kto i na jaki cel może taki kredyt otrzymać.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź