• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zmiany w prawach kupującego!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 15:00
Z niem 25 grudnia wchodzą zmiany odnośnie praw kupującego, słyszałam, że zwracać towar można do 14 dni a nie do 10 jak to było teraz i będzie jeszcze kilka innych zmian, ktoś się orientuje jakich?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.11.2014 14:45
Zobacz tutaj, jest opisane http://www.comperia.pl/newsy/19904-beda-zmiany-w-ustawie-o-prawach-konsumenta.html. Jest tez specjalna strona temu poświęcona. Zmiany ogólnie sa na plus.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2014 14:20
Mi sie np. podoba ta regulacja dotycząca kosztów które ponosił będzie konsument odsyłając towar. Wbrew pozorom te regulacje są tez korzystne dla sprzedawców, bo wiele kwestii zostaje skodyfikowanych. I tym samym będzie mniej wątpliwości.
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 11:12
janek napisał
Mi sie np. podoba ta regulacja dotycząca kosztów które ponosił będzie konsument odsyłając towar. Wbrew pozorom te regulacje są tez korzystne dla sprzedawców, bo wiele kwestii zostaje skodyfikowanych. I tym samym będzie mniej wątpliwości.

Ja również jestem zdania,że jest to bardzo dobre posunięcie.
Swoją drogą to czy sprzedający zawsze musi przyjąć towar, który nie spełnił według kupującego oczekiwań? Ale jeśli był używany?
Wprawdzie może oddać kupującemu jedynie część wartości przedmiotu niemniej potem go nie sprzeda . Z uwagi ,że nie dysponuje już nową rzeczą.
Cytuj
Odpowiedź