• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

na jakich zasadach przyznawane jest dofinansowanie z UE

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 14:02
To jeżeli dobrze rozumie muszę utrzymać firmę przez określony czas.A jeżeli zyski nie zostaną osiągnięte to czy mogę negocjować i czy mam szanse na to aby nie zwrócić części dofinansowania .Czy już w takim przypadku muszę oddać to co dostałem .
Cytuj
Mała Mi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 13:27
Nie ma to jak oferować pomoc i dać takie zasady, żeby ludziom się z tej pomocy nie chciało korzystać dla świętego spokoju. W sumie dobra polityka. Rozumiem, że jest to dofinansowanie, którego głównym celem jest rozwój firmy i jeśli taki nie następuje to znaczy, że trzeba fundusze oddać, bo główny cel nie został zrealizowany ale przecież to czy firma się rozwinie czy nie nie zależy tylko i wyłącznie od nas, ale też od zmieniającej się ciągle gospodarki, innych trendów, rozwoju technologii. Trzeba przewidywać i myśleć przyszłościowo, czyli to tak jakby każdy przedsiębiorca miał być wróżką.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 13:59
Z Unii jest trudno, a z Urzędu Pracy również jest trudno i tak i tak trzeba się napracować żeby otrzymać pieniądze więc nie ma co dywagować tylko trzeba się wziąć do pracy. Nie wiem czy rzeczywiście w połowie roku jest mniej pieniędzy bo w zeszłym roku w Urzędzie Pracy program rozpoczynał się we wrześniu, a kończył w maju czy kwietniu więc niekoniecznie musi to być prawda.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 12:20
Mała Mi napisał
Nie ma to jak oferować pomoc i dać takie zasady, żeby ludziom się z tej pomocy nie chciało korzystać dla świętego spokoju. W sumie dobra polityka. Rozumiem, że jest to dofinansowanie, którego głównym celem jest rozwój firmy i jeśli taki nie następuje to znaczy, że trzeba fundusze oddać, bo główny cel nie został zrealizowany ale przecież to czy firma się rozwinie czy nie nie zależy tylko i wyłącznie od nas, ale też od zmieniającej się ciągle gospodarki, innych trendów, rozwoju technologii. Trzeba przewidywać i myśleć przyszłościowo, czyli to tak jakby każdy przedsiębiorca miał być wróżką.


I o to w tym chodzi. Ten kto się asekuruje stwierdzi, a nie wiadomo czy mi się uda, lepiej nie próbuję bo co jak mi nie wyjdzie? I odpuszcza, a przecież powinni zachęcać do tego żeby małe firmy się mogły rozwijać!
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 13:05
To zależy mój znajomy dostał kilkadziesiąt tysięcy na rozwój firmy budowlanej. Pokupował narzędzia i inne rzeczy i bardzomu się to przydało własnie w rozwoju. Niestety nie mam pojęcia jak to się załatwia i od czego zacząć.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

2.4.2015 11:34
Tutaj o tym jak działają Fundusze Europejskie? Na jakich zasadach są rozdysponowywane.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź