• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Firmy kurierskie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:04
Polecicie mi jakieś fajne firmy kurierskie? Chciałabym podpisać umowę z jakąś firmą ale nie na ilość paczkę którą określam z góry ale na tyle ile będę mieć. Czasami wysyłam 10 paczek miesięcznie, czasami 30, a czasami żadnej. Znacie taką firmę, która nie kazałaby mi wykupować abonamentu na przykład na 50 paczek z góry na miesiąc?
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 18:13
Może siódemka? Tam się nie ustala minimalnej liczby przesyłek w miesiącu z tym że nie wiem co obejmuje opłata abonamentowa, trzeba by było przejrzeć ofertę bardziej szczegółowo.
Cytuj
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:08
Mi się wydaje, że z każdą firmą można negocjować umowę. siódemka jest chyba jedną z najpopularniejszych i rzetelnych firm, innych w sumie nie znam, no jeszcze jest DHL ale o nich nie wiem nic.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 15:25
ja bardzo lubie fedex i gls, siodemka te jest bardzo dobra :) najgorsze wg mnie do opek
Cytuj
be free like a child
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:40
schenker moze albo gls, dpd, tnt u nas głownie takie dowożą do firmy, według mnie maja bardzo dobre standardy obsługi i co najwazniejsze zawsze dzwonią przed dostawą żeby się umówić na godzinę to również ważne.
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 12:15
ja mam zle doswiadczenia z tnt bo juz nie raz mnie zawiedli, umawiałam sie z nimi na godzinę bo miałam do wysłania wazne dokumenty a ci przyjezdzali np godzine po czasie, nie wiem co to za standardy ..
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2014 13:48
ja ostatnio odkryłam WorldPack bardzo fajna strona i niskie ceny, zwłaszcza do Anglii, czy Niemiec. Jak ktoś z was prowadzi sklep internetowy to zdecydowanie bardziej opłaca się zamówić kuriera przez taki agregat ogłoszeń bo kurcze sama Siódemka za granice to chce od razu palete albo pół :)
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.11.2014 12:23
nie wiedziałem ze fedex jest w polsce do tej pory kojarzył mi sie tylko z filmem :P u nas to tylko siodemka w sumie jezdzi albo gls wiec tylko te moge sobie porównac, zdecydowanie wole siodemke
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 13:55
Mnie najbardziej zawsze denerwuje jak kurierzy nie umawiają się ze mną na konkretną godzinę i potem po sąsiadach mi paczki zostawiają. Albo kiedyś prosiłam kuriera żeby poczekał dosłownie 5 min bo dojeżdżałam do domu to mi powiedział że nie może i że u sąsiada zostawi, no masakra...
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:42
Na rynku jest całe mnóstwo firm kurierskich. Ja kiedyś często korzystałam z usług DPD i DHL może zapytaj u nich jak by wyglądało takie wysyłanie 30 paczek miesięcznie. Nie wiem czy znajdziesz firmę która nie ma abonamentu ale możesz spróbować.
Cytuj
Odpowiedź