• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internetowa hurtownia odzieży

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:17
Sądzicie , że opłacało by sie otworzyć internetowa hurtownie odzieży? Myślicie, ze znaleźli by sie klienci?
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:15
Jak sie nie myle to widziałam już kilka takich internetowych hurtowni. Może jak bedziesz mieć ceny konkurencyjne i dobrze sie rozreklamujesz wśród różnych sklepów to klientów znajdziesz na pewno
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:56
Nie spotkałam sie jeszcze z taką hurtownia. To raczej dostępne bedzie dla dużych sklepów internetowych. A gdzie sie takie sklepy internetowe zaopatrują?
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 23:57
Fajna sprawa tylko musisz się przygotować na to, że będzie dużo zwrotów wiadomo jak to jest z ubraniami kupowanymi przez internet. Nie można przymierzyć ani zobaczyć materiału czy rzeczywistego kolory danej rzeczy
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 16:14
kolorowaPanna napisał
Nie spotkałam sie jeszcze z taką hurtownia. To raczej dostępne bedzie dla dużych sklepów internetowych. A gdzie sie takie sklepy internetowe zaopatrują?


Ja też jeszcze takiej hurtowni nie widziałam Najważniejsze żeby dobrze były wymiary oznakowane wtedy będzie mniej zwrotów i wiecej zadowolonych klientów.
Cytuj
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 17:28
Internetowa hurtownia, znaczy że oferta byłaby skierowana dla firm, czy detaliczna sprzedaż też by obowiązywała? To może być dobry biznes, wydaje mi sie ze firmy często szukają właśnie produktów do swoich sklepów w sieci, w końcu teraz w sieci jest wszystko :)
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:47
Jak by obowiązywała też sprzedaż detaliczna od konkretnej kwoty zakupu to sądze ze miałbyś klientów. Bo ludzie mogli by się zbierać w grupy by kupowac u Ciebie fajne a niedrogie rzeczy.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 14:23
Zolza22 napisał
Jak by obowiązywała też sprzedaż detaliczna od konkretnej kwoty zakupu to sądze ze miałbyś klientów. Bo ludzie mogli by się zbierać w grupy by kupowac u Ciebie fajne a niedrogie rzeczy.


No to jest dobry plan. Sporo ludzi kupuje w zagranicznych hurtowniach bo u nas w Polsce nie ma fajnych a tak byłaby to taka alternatywa dla tych zagranicznych. Ja bym spróbowała coś takiego otworzyć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.11.2014 14:59
Jezeli bedzie w miare dobra reklama, to powinno to pojsc. Problem w tym, ze w hurcie nie mozesz miec zbyt wysokich marzy.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2014 17:18
wg mnie mało realne na pierwszy biznes, chyba że masz jakieś super dojscia do importerów lub jesteś jednym z nich.
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Odpowiedź