• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internetowa hurtownia odzieży

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 6:15
Hurtowni internetowych jest sporo.... ale jeśli zainwestujesz w odpowiednią reklamę i będziesz miał dobre ceny to klienci na pewno się znajdą. Ja do tej pory nie widziałam hurtowni w sieci z normalnymi cenami a szkoda bo nie musiałabym już jeździć do tych normalnych.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 14:47
mutual napisał
wg mnie mało realne na pierwszy biznes, chyba że masz jakieś super dojscia do importerów lub jesteś jednym z nich.


Jakby miała dojście to myślę, że jak najbardziej ma to szansę powodzenia. Za granicą pełno jest takich hurtowni i świetnie sobie radzą, ale mają też fajne ciuchy. Jeżeli myślisz o tym żeby mieć w hurtowni samą chińszczyznę to czarno to widzę
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 11:11
Z jednej strony hurtowni internetowych jest sporo. Tak więc trzeba liczyć się z konkurencją.
Również urządzenia do produkcji odzieży i nadruku do tanich nie należą tak więc trzeba się liczyć ze sporą inwestycją.
Z drugiej strony może być to opłacalne szczególnie,żę reklama w formie gadżetów jest bardzo popularna, coraz więcej firm się decyduje właśnie na takie rozwiązanie.
Sama ostatnio również zamawiałam partię takich koszulek do swojej firmy.
Cytuj
LinaCat

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.3.2023 13:13
Jeśli potrzebuję marki giełdowe hurt Polska, to najpierw zwracam się do WOW, ufam im całkowicie, a praca z nimi jest łatwa i całkowicie bezpieczna. Podobają mi się ich produkty i ceny.
Cytuj
Marek543

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2023 17:13
Tak naprawdę zależy od tego jakie będziesz miał ceny. Jeśli dobre, to na pewno znajdą się klienci
Cytuj
https://www.rzeszowskieinfo.pl/
Odpowiedź