• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak odpowiednio rozreklamować firmę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 18:36
Nie dawno otworzyłam salon kosmetyczny. Lokacja wydaje mi się bardzo przystępna. Mam odłożony trochę kapitału jeszcze na to by rozreklamować moją firmę. Rzecz jasna nie chcę trafiać w ciemno z pomysłami, dlatego zwracam się do was z prośbą : powiedzcie mi proszę w jaki sposób dobrze zareklamować swoją firmę?
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 19:38
Na Twoim miejscu postawiłabym może na lokalna prase? Albo wydrukuj kilka plakatów i obklej nimi miasto. Możesz też zatrudnić kilka młodych osób do roznoszenia ulotek. A masz już założona własną stronę internetową? Albo profil salonu na Facebooku, teraz takie rzeczy to podstawa zaistnienia w ludzkim umyśle.
Cytuj
Jolka20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 19:51
Plakaty to jest dobry pomysł, możesz jeszcze dać reklamę w lokalnym radio czy telewizji. Teraz jest tego sporo. Mogłabyś też wymyślić jakieś ciekawe hasło reklamowe. Tak zeby było chwytliwe i trafiało docelowo do twoich klientów. A dużo masz salonów kosmetycznych w swojej okolicy?
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 20:57
Dziewczyny miały tutaj bardzo dobre pomysły. Mozesz tez założyć profil twojego salonu na Facebooku i zorganizować tam konkurs na jakiś zabieg., Ludzie teraz bardzo lubią takie rzeczy. A poprzez zorganizowanie konkursu więcej osób sie dowie o twoim salonie i osiągniesz jakiś rozgłos a na tym Ci chyba zależy. No i nie jest to takie kosztowne znowu.
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:08
Albo wynajmij jakaś agencje reklamową która się tym zajmie, jest przecież teraz tego tyle na rynku ze bez problemu by Ci pomogli. Bo samemu możesz czasem nie trafić w docelowych klientów i tylko stracisz pieniądze a tak to będziesz mogła wymagać od firmy pozyskania klientów w końcu za to im zapłacisz.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:38
Załóż profil firmy na fb, stronę internetową (to podstawa) i zamieść swoje ogłoszenie w lokalnej prasie. Plakaty i bilbordy to tez dobry pomysł. Myślę, że jesteś w stanie poradzić sobie z tym sama. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach to zgłoś się do jakiejś agencji marketingowej:)
Cytuj
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:36
Jeżeli skorzystasz z firmy reklamowej to trochę będzie Cię to kosztować .Dziewczyny tutaj dobrze podpowiadają profil Fb ma dużą moc reklamując się na nim wiele osób o Twojej firmie się dowie .Na pewno na początek skorzystaj z tej opcji a co do firmy reklamowej może wiecie ile kosztuje taka reklama ?
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 9:39
Ceny reklam są różne. Zależy z jakiej formy chcesz skorzystać. Co do reklamy na fb to rzeczywiście się opłaca ale też kosztuje i to nie mało. Żeby wybić się na fb trzeba promować swój profil a za to fb bierze pieniądze. Ogólnie reklama nie jest tania. Trzeba mieć na nią sporo pieniędzy ale autorka wątku chyba ma na to jakieś fundusze prawda?
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 13:45
Co do reklamy telewizyjnej to nie radzę inwestować .Co prawda ma szeroki zakres widzów ale koszty są przeogromne.Lepiej poszukać w sieci jest wiele osób które prowadzą bloga i chętnie skorzystają z oferty .Również tak jak piszą FB cieszy się ogromna ilością wyświetleń więc na pierwszy rzut tam założyłabym fanpage.
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:42
Nie no reklama telewizyjna to juz jest lekka przesada. Nie ma sensu aż tak inwestowac. Może poproś jakieś dzieciaki o roznoszenie ulotek, ewentualnie wykup jakiś baner reklamowy albo kawałek reklamy w lokalnej gazecie,
Cytuj
Odpowiedź