• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Leasing, kredyt gotowkowy, samochodowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 15:12
Na rynku stale pojawiają się promocyjne oferty kredytów samochodowych, co wynika z rywalizacji między bankami oraz dużej konkurencji ze strony firm leasingowych. A Państwo na jaki sposób finansowania pojazdów firmowych decydują się najczęściej? Zapraszam do artykułu.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
gosia-1989

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 23:36
mi się wydaje że leasing jest najlepszym produktem dla firm, jak dotąd byl to dla mnie produkt typowo biznesowy w przeciwieństwie do kredytów które brały i biorą też osoby prywatne. większość osób posiadających własne firmy które znam ma pojazdy własnie w leasingu.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 9:00
gosia-1989 napisał
mi się wydaje że leasing jest najlepszym produktem dla firm, jak dotąd byl to dla mnie produkt typowo biznesowy w przeciwieństwie do kredytów które brały i biorą też osoby prywatne. większość osób posiadających własne firmy które znam ma pojazdy własnie w leasingu.
Wbrew pozom leasing konsumencki jest coraz popularniejszym produktem, decyduje się na niego coraz więcej osób prywatnych, dostrzegając wiele jego zalet. Również firmy leasingowe i banki maja coraz bardziej atrakcyjne oferty dla leasingobiorców.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:28
Mi też leasing kojarzy się głównie z firmami chociaż wiem, ze są oferty dla osób prywatnych. Jednak jakbym miała finansować pojazd firmowy zdecydowałabym się właśnie na leasing, wyydaje mi się to korzystniejsze niż kredyt samochodowy.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 10:24
Często przeprowadzając analizy porównawcze obydwu produktów, okazuje się, że koszty kredytu i leasingu są podobne. Decydują wtedy różne inne względy. Możliwe, że przy leasingu zaoszczędzimy więcej czasu, który musielibyśmy przeznaczyć na formalności związane z kredytem. Leasing nie obniża także zdolności kredytowej.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 17:39
Jeśli chodzi o samochód to wg mnie zawsze leasing lepszy, chociaż zastanawiam się, czy są sytuacje kiedy np. nie ma możliwości wzięcia samochodu w leasing, a kredyt da się wziąć albo odwrotnie?
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 14:25
Rzeczywiście, firmy często decydują się na leasing ale nie wiem czy słusznie, czy on jest rzeczywiście najbardziej korzystną opcją? A co z kredytami na samochód?
Cytuj
Odpowiedź