• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Ubezpieczenie od porwań i okupu od AIG

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 14:55
Coraz więcej korporacji prowadzi działalność na rynku międzynarodowym. Z myślą o takich firmach AIG przygotowało ofertę ubezpieczeń od uprowadzania i okupu/wymuszenia. Myślą Państwo, że popyt na takie produkty będzie duży? Zapraszam do artykułu.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

25.10.2014 15:54
Kolejne ubezpieczenie, gdzie zeruje sie na lekach ludzi. terroryzm widac takze potrafi nagonic klientów.
Cytuj
gosia-1989

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 23:38
też mi się wydaje, że to produkt typowo dla ludzi z fobią. dobrze w sumie że nie reklamują takich rzeczy w telewizji, bo by się okazalo, że dużo więcej ludzi wymaga konsultacji z psychologiem... ja wolę nie myśleć że takie sytuacje się zdarzają w realnym życiu, nie chcę wywoływać wilka z lasu
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 8:57
Produkt będzie przydatny większym firmom, do których zresztą jest skierowany.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:31
Większe korporacje faktycznie mają się czego obawiać, szczególnie te prowadzące działalość na rynku międzynarodowym. Tyle się słyszy o porwaniach dla okupu, o mafii. Może rzeczywiście jest to przydatny produkt.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 21:20
Też myślę, że to raczej jest bardziej dla większych korporacji niż dla tych małych firm. Ale i tak fajna sprawa myślę że z czasem przedsiębiorcy się do niego przekonają choć początku mogą być ciężkie.
Cytuj
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 0:45
No mi się wydaje ze raczej nikt nie planuje bycia porwanym. No i część ludzi nie ubezpiecza się żeby nie kusić losu. Ciezko jest podjąć decyzje o tego rodzaju ubezpieczeniu, ale w sumie to lepiej dmuchac na zimne.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:15
na pewno klienci się znajdą, ale nie iwem kto myśli o takich ubezpieczeniach szczerze mówiąc :)
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 14:16
pinkpig napisał
Większe korporacje faktycznie mają się czego obawiać, szczególnie te prowadzące działalość na rynku międzynarodowym. Tyle się słyszy o porwaniach dla okupu, o mafii. Może rzeczywiście jest to przydatny produkt.


No dla dużych firm jak najbardziej tak jak piszecie. Małym firmom takim lokalnym czy tylko takim które działają na polskim rynku coś takiego będzie zbędne ale te duże lepiej jak mają możliwość skorzystania z takiej opcji.
Cytuj
Odpowiedź