• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Alkomaty w firmie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Martu3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 22:31
Witam prowadzę firmę spedycyjną i zależy mi na tym alby transporty docierały nienaruszone i na czas, dlatego wprowadziłem w swojej firmie innowacje, każdy kierowca jest nadany alkomatem przed wyjazdem w trasę a ponadto każdy samochód wyposażyłem w alkomat. Ja skorzystałem oferty z tego sklepu: http://sklep-alkomaty.pl/ . Bardzo podoba mi się że mają zróżnicowaną ofertę bowiem oferują i ale kieszonkowe alkomaty jak i takie którymi można badać wiele osób a do tego sprzęt jest w wyjątkowo korzystnej cenie. POLECAM !!!
Wypowiedź została zmieniona przez: Martu3 21.10.2014 22:31
Cytuj
Sonja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 0:27
Oczywiście możesz tak robić ale z tego co się orientuję Twoi pracownicy nie muszą się na to godzić, mogą poprosic o wezwanie policji w celu kontroli, mogą nawet pozwać o naruszenie godności czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie. Jeśli w firmie boisz się o swoje transporty, może lepiej zainwestuj w monitoring gps. alkomat nie da gwarancji dotarcia ładunku.
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 18:16
Jak sobie kierowca po drodze alkohol wypije, to chyba alkomat nie pomoże, nie wiem jaki ma wpływ dbałość o trzeźwość kierowców na stan transportu, dobry sposób, by nie dawać kierowcom kluczyków przed wyjazdem gdy są podprocentowani, ale na dalszą trasę to się nie sprawdzi.
Cytuj
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:11
A po co w samochodzie alkomat? Fajne by było jakby samochód bez dmuchnięcia nie chciał odpalić, a tak żeby był w samochodzie to chyba nie ma za bardzo sensu, przecież kierowca sam sobie nie zakaże jechać. Chyba ze będzie się badał z ciekawości, albo z nudów stojąc w korkach.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 15:21
kiedys byl fajny pomysl zeby aua zapalay sie tylko jak alkomat wykaze 0 alkoholu w wydychanym powietrzu pomysł zacny ale chyba nie dla kierowcow karetek gdzie licza sie sekundy hehe
Cytuj
be free like a child
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:41
no prosze cie animka, kolejny pomysł naszego kochanego rządu.. kretynizm goni kolejny kretynizm niestety :( co to za pomysł na samochód z alkomatem bareja by nawet tego nie wymyslil ! !
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 7:50
mutual widac ze nie pracujesz w branzy samochodowej, nawet nie wiesz ile ochroniarzy i budowlancow jezdzi po podwójnym gazie, im akurat takie coś by się przydalo i to baaardzo..
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 13:48
No niestety ale coraz więcej ludzi jeździ po piwie, po dwóch czy po winie itd. Twoja teoria o bezpiecznej dostawie w życiu się nie sprawdzi na alkomatach. Pracownik dmuchnie wyjeżdżając a za dwa km wstąpi na piwo.. bez sensu. Trzeba poszukać innego rozwiązania.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:39
Moim zdaniem alkomaty powinny być w każdej firmie nie tylko transportowej. Mój mąż pracuje na budowie i szef codziennie sprawdza czy nie pili. Z tego co wiem kara za picie w pracy to 1000-1500 złotych. Mimo to ludzie nadal piją.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 20:09
No tak to na pewno, też uważam, że alkomaty powinny być w każdej firmie. Ale nie wiem czy specjalnie to wpłynie na to że dostawy Ci będą dojeżdżać myślę, że to w coś innego trzeba zainwestować. Ale alkomaty jak najbardziej w firmie muszą być.
Cytuj
Odpowiedź