• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Tablety od BIZ Banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 13:12
Potrzebują Państwo dodatkowego finansowania?
BIZ Bank zaproponował klientom, którzy zechcą skorzystać z oferty kredytu BIZ ekspresowego na kwotę min. 40tys. zł nagrody w postaci tabletów. jest jednak haczyk, trzeba założyć rachunek firmowy z 24-miesięcznym zobowiązaniem do wykonywania miesięcznych obrotów w wysokości 2 000 zł. Szczegóły tutaj. Co Państwo myślą o tej ofercie?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
otojestkasia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 15:25
Zeby nie bylo jak z tabletami od Paribas :D
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 8:28
Przecież BNP Paribas nie schował głowy w piasek, szybko zareagował i zwrócił tablety wszystkim, którym sie należało, a nawet więcej. Bez przesady z tymi złośliwościami.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:12
haha no kolejni się za tabelty wzieli hehe :d nie wiem ale mnie takie oferty nie przekonują to tylko znak że nie mają nic w swojej ofercie ciekawego, czym mogliby klientów skusić, tylko jakieś chińskie zabawki dla niewybrednych.
Cytuj
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 20:23
Mnie tablety nie przekonują.. też mam jeden za jakąś tam umowę z operatorem i tylko zbiera kurz, sama oferta tez mi się zbytnio nie podoba, ale wiadomo jak dają coś ''za darmo'' to haczyki są i to dość znaczące.
Cytuj
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:25
Z tego co zauważyłam tablety oferowane w promocjach różnych instytucji wcale nie są dobre jakości. Sama mam tablet z jakiejś okazji i bateria trzyma jakąś godzinę, mimo że ładowanie odbywa się jak należy. Nawet wizyta u producenta na reklamacji nic nie dała.
Cytuj
Karolyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 17:14
Przecież za darmo nikt nie da produktu dobrej jakości, przynajmniej nie spotkałam się nigdy z jakimś ciekawym sprzętem jako dodatek do oferty. Warto sprawdzić parametry tabletów oferowane do tych kont czy kredytów.
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:00
A mówią że nie ma nic za darmo. Banki chcą zachęcić do siebie klientów dlatego oferują takie dodatki. Ale nie ma się co napalać na to bo zazwyczaj jest to sprzęt słabej jakości niestety
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2014 14:50
Dziękuję bardzo za taki tablet, mój znajomy wziął tablet z jakiegoś operatora komórkowego i tragedia, w ogóle to nie chce chodzić. To tylko chwyt marketingowy i wiadomo że ktoś się skusi ale mnie to nie kręci.
Cytuj
Odpowiedź