• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

wysokie limity kredytowe w mBanku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 14:26
Przeczytałem artykuł http://www.comperia.pl/newsy/18954-do-900-tys-zl-na-biezaca-dzialalnosc-od-mbanku.html i tak sie zastanawiam, po co malym i sredim firmom, az takie linie. Prawie milion zloty dla sredniej nawet firmy to chyba kua kasy?
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 17:32
no 900 tys dla małej i średniej to dość dużo kasy - może to tylko po to żeby lepiej wyglądało marketingowo?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 14:05
Właśnie tez mi sie wydaje jakas duza kwota jak dla nawet średniego przedsiębiorstwa. Prawie milion. Ale z drugiej strony średnie przedsiębiorstwo to takie, które zatrudnia mniej niż 250 pracowników i ma roczny obrót nie przekraczający 50 mln euro. Biorąc to pod uwagę i zaznaczając, że wskazany limit to stawka maksymalna jest to całkiem realne.
Cytuj
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 20:36
Oczywiście że realne, znam mikroprzedsiębiorstwa które obracają gotówką rzędu 200-300 tys miesięcznie, więc większe firmy na pewno spożytkują i większe kwoty, chociaż w przypadku mbanku mam wrażenie że ta górna kwota jest taka podana tylko dla zachęty.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 16:44
Według mnie to taki dobry chwyt marketingowy. Małe firmy mają dzięki temu większe szanse.A jak by sie chceli rozkrecić
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 16:50
Z tego co tu widze to ceny są kosmiczne. banki chyba chciały tymi cyferkami zachęcić te małe firmy do brania większych kredytów. Bo inaczej nie widze sensu w takich dużych kwotach.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:08
Bo patrząc tak od strony takiej małej firmy, która widzi że moze miec tak wysoki limit kredytowy to jeszcze bardziej ich to zacheca do działania i inwestowania bo mają na to możliwości.
Cytuj
Stepien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:52
Chyba troche nie pomyśleli z tymi limitami dla małych i średnich firm. Co z tego ze mają tak wysokie limity jak nie bedą mieć możliwości spłaty takich kredytów. I kolejne długi
Cytuj
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 12:29
Gość napisał
Właśnie tez mi sie wydaje jakas duza kwota jak dla nawet średniego przedsiębiorstwa. Prawie milion. Ale z drugiej strony średnie przedsiębiorstwo to takie, które zatrudnia mniej niż 250 pracowników i ma roczny obrót nie przekraczający 50 mln euro. Biorąc to pod uwagę i zaznaczając, że wskazany limit to stawka maksymalna jest to całkiem realne.


Limit 900 tys. zł dla firm przy rocznych obrotach do 200 mln. zł to chyba nie takie szałowe limity, więc nie koniecznie jest to tylko chwyt marketingowy. Nie każda mała firma to osiedlowy sklepik gdzie pracuje właścicielka i jedna ekspedientka.
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 18:32
Z małymi firmami na pewno nie kojarzą się przedsiębiorstwa które obracają kilkoma a nawet kilkudziesięcioma tysiącami rocznie, może stąd oferta kojarzy się bardziej z chwytem marketingowym niż z reaalną możliwością dla firm.
Cytuj
Odpowiedź