• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Promocyjna oferta od Credit Agricole

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 8:19
Credit Agricole przygotował promocyjną ofertę dla małych i średnich przedsiębiorców. Skorzystać mogą Państwo m.in. z Kredytu w Koncie Biznes za 0 zł,czy darmowego Konta Firmowego. Co Państwo na to?
[url href=http://www.comperia.pl/newsy/18806-credit-agricole-pozwala-firmom-sie-rozpedzic.html]
Zapraszam do zapoznania się z artykułem.[/url]
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 17:31
darmowe konto firmowe według mnie to najciekawsza opcja w tym banku. Sama mam konto w ING ale powoli męczą mnie standardy obsługi tam więc moze czas sie przenieść do nowego banku :)
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

13.10.2014 14:08
Maleńka poprawka, zamieszczam aktywny link
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 20:32
No powiem szczerze chyba pierwszy raz spotykam się z promocją tak nastawioną na firmy, na pewno bank daje wiele możliwości swoim klientom, to miłe zaskoczenie, bo małe przedsiębiorstwa zazwyczaj mają trochę pod górkę.
Cytuj
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 21:26
Nie no jest więcej ofert banków skierowanych do małych firm, moze nie reklamują się na tyle by było o nich głośno, ale zainteresowani na pewno orientują się w temacie. A co do oferty CA, faktycznie bardzo dobra.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 21:21
Ja bardzo sobie cenie akurat ten bank i z chęcią się zapoznam z ich ofertą. Szczególnie mnie zainteresował kredyt za 0zł czy on rzeczywiście jest tak dobry na jaki wygląda?
Cytuj
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:17
Jakby oferta była dla osób prywatnych to też bym chętnie skorzystała a jak na razie mogę powiedzieć, że małym firmom w ostatnim czasie bardzo się dogodzi, ale to dobrze. A czy jeśli oferta skierowana jest do małych średnich firm, obejmuje też mikroprzedsiębiorstwa?
Cytuj
kleopatra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 18:29
Sektor MŚP jest coraz bardziej wspierany przez unię, nie ma się co dziwić więc że nawet banki starają się pomagać, myślę, że to dobrze, male firmy często mają ciężej niż wielkie korporacje.
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:06
A może bedzie można skorzystać z takiej oferty prywatnie. Albo poszukac takiej oferty w jakims innym banku.
Cytuj
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:23
No darmowe konto firmowe to chyba rzadkość już nie wspomnę o tym kredycie który zawsze wydawal mi się nieosiągalny, jak widać bank stara się o swoich klientów, i bardzo dobrze, byleby takie działania nie doprowadziły do bankructwa.
Cytuj
Odpowiedź