• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak otworzyć kantor

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 0:34
Ale masz pomysł. Ja nie zdecydowałbym sie za nic na otworzenie takiego interesu. Chyba za bardzo bym sie bał że któregoś razu ktoś pokusi sie na pieniądze jakimi będę obracać i niestety zostanę zaatakowany. Ty lepiej pamiętaj o dobrej ochronie w takim interesie.
Cytuj
Mała Mi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 13:21
czekoladowa napisał
Gratuluję odwagi:) Ja w życiu nie zdecydowałabym się na otwarcie kantoru. Moim zdaniem to zbyt duża odpowiedzialność, trzeba znać się na kursach i pilnować czy coś się zmienia czy nie. Poza tym te wszystkie warunki, które trzeba spełniać... Nie, no kantor to zdecydowanie biznes dla ludzi z głową na karku.

Fakt, odpowiedzialność ogromna, słyszałam że złe zarządzanie i prowadzenie kantoru traktowane jest jako przestępstwo, w końcu można robić w tym niezłe machlojki, głupi błąd w przeliczeniu może być potraktowany jak kradzież. Dlatego też osoba pracująca w kantorze musi być niekarana i ukończyć odpowiednie kursy. Należy wszystko dokładnie księgować, a cała ta księgowość w tym przypadku to niczym czarna magia.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 22:34
Myślę, że żeby otworzyć kantor trzeba posiadać sporą wiedzę na temat walut poza tym robiłbyś to z pasji czy tylko z chęci zarobienia? Na dobrą sprawę to wszystko ma znaczenie. Zastanów się zanim taki kantor otworzysz czy posiadasz wiedzę aby móc go prowadzić dobrze.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 17:37
No cóż na pewno nie będzie to takie proste jak założenie zwykłej działalności gospodarczej. Z pewnością będziesz potrzebował specjalnych zezwoleń niż w przypadku zwykłej firmy. Najlepiej poczytać w internecie jest tam sporo artykułów na ten temat
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:09
Mała Mi napisał
czekoladowa napisał
Gratuluję odwagi:) Ja w życiu nie zdecydowałabym się na otwarcie kantoru. Moim zdaniem to zbyt duża odpowiedzialność, trzeba znać się na kursach i pilnować czy coś się zmienia czy nie. Poza tym te wszystkie warunki, które trzeba spełniać... Nie, no kantor to zdecydowanie biznes dla ludzi z głową na karku.

Fakt, odpowiedzialność ogromna, słyszałam że złe zarządzanie i prowadzenie kantoru traktowane jest jako przestępstwo, w końcu można robić w tym niezłe machlojki, głupi błąd w przeliczeniu może być potraktowany jak kradzież. Dlatego też osoba pracująca w kantorze musi być niekarana i ukończyć odpowiednie kursy. Należy wszystko dokładnie księgować, a cała ta księgowość w tym przypadku to niczym czarna magia.


Trzeba po prostu zainwestować w dobrą księgową. macie racje, że prowadzenie kantoru jest trudne ale nie niemożliwe. Jak dziewczyna ukończy odpowiednie kursy, ma chęć i się nie boi? Czemu nie! Dobra ochrona, dobra księgowa i można zaczynać
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.11.2014 18:18
Również odpuściłbym zakładanie kantoru, bo jest zbyt silna konkurencja. Kantoru Amronet nie przebijesz, nie ma opcji. Takich kursów na pewno nie zaoferujesz na początku, więc nikogo to nie zainteresuje.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 21:27
Gość napisał
Również odpuściłbym zakładanie kantoru, bo jest zbyt silna konkurencja. Kantoru Amronet nie przebijesz, nie ma opcji. Takich kursów na pewno nie zaoferujesz na początku, więc nikogo to nie zainteresuje.


A co to za kantor o którym mówisz? Nie znam go to jakiś kantor internetowy czy zwykły?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2015 9:29
polecam zajrzeć tutaj jest tu napisane wszystko krok po kroku więc myśle, że na początek wystarczy x
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
MałyGość

Niezarejestrowani

28.12.2015 10:56
jeśli trzymamy się wszystkich wymogów, szczególnie tych dotyczących lokalu, to właściciele i klienci kantoru będą czuć się bezpiecznie.

Nadal szczerze poleca się kantory online jako dobry biznes internetowy. Szczególnie kantorowcom, którzy już prowadzą stacjonarne punkty. Najważniejszą kwestią jest dobór odpowiedniego oprogramowani.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.2.2016 11:28
Witaj MałyGość :) Weszłam na tego linka i artykuł bardzo mi się podoba. Fajnie opisuje to jak założyć kantor. Widzę, że macie w swojej ofercie program kantorowy, czytałam opinie w Internecie i KANTOR-LOGIC jest chyba najpopularniejszy i klienci bardzo sobie chwalą. Właśnie jestem w trakcie otwierania swojego biznesu i chyba czeka nas współpraca. Myślę również o otwarciu kantoru internetowego.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź