• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Praca na etacie czy działalność

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 7:22
A jeśli to jakiś przekręt ,albo chcą w soc wrobić .Jeżeli nie jesteś pewien to pozostań przy swojej pracy i nie baw się w otwieranie działalności .Przecież to niesie za sobą tyle obowiązków .Chyba że jesteś w stanie prowadzić firmę i mieć z tego zyski to czemu nie.Sam przecież wiesz jak dla Ciebie będzie najkorzystniej ,jeżeli nie masz pewności to nie ryzykuj .
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 20:59
Ja bym się nie pakowała w to otwieranie działalności na Twoim miejscu. To może być jakiś przekręt i później będziesz żałował. Jeśli bardzo chcesz mieć własną działalność to ją załóż ale na własną rękę. Już kilka razy słyszałam o pracodawcach, którzy chcieli by ich pracownicy otworzyli DG i nie kończyło się to za ciekawie.
Cytuj
Greg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:21
Jeśli chcesz mieć własną firmę to załóż ale sam a nie dlatego, że pracodawca obiecuj ci jakieś gruszki na wierzbie. W takie oferty nie można wierzyć i nie sądziłem, że jeszcze są ludzie, którzy dają się na to nabrać. Mój kolega dał się kiedyś tak wkręcić.
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:57
Greg ma racje. Ja od takiego pracodawcy to uciekałabym jak najdalej. Ewidentnie widac że on cos kombinuje i to raczej nie z korzyścią dla twojej osoby. Poszukaj innej pracy albo zgódź sie na tą obiecywaną na etacie.
Cytuj
PrimaBalerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 16:22
No właśnie - wszyscy piszą, że sytuacja podejrzana, a fakt jest taki, że osoba na własnej działalności zarobi dużo więcej. W przemyśle bardzo często zatrudniane są firmy, nawet takie jednoosobowe i dostają o wiele wyższą stawkę niż osoby na etacie. Nie ma w tym nic podejrzanego, po prostu pracodawca nie ma tyle pracy, ale za to Ty sam sobie płacisz ZUS itp.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 22:31
Wszystko zależy od rodzaju prowadzonej działalności, jeżeli praca na etacie jest pewna, ja pewnie zdecydowałabym się na etat. Tam zawsze masz pewne pieniądze w przypadku firmy nigdy nie jest to pewne a koszty ponosisz sam.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 17:39
To zależy od tego jaki to rodzaj działalności. Może wylicz sobie co Ci się bardziej opłaca?
Bo praca na etacie to praca na etacie. Zawsze jest pewnie no i to pracodawca ponosi wszystkie koszta. W przypadku działalności musisz sam się o siebie troszczyć.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 13:44
Greg napisał
Jeśli chcesz mieć własną firmę to załóż ale sam a nie dlatego, że pracodawca obiecuj ci jakieś gruszki na wierzbie. W takie oferty nie można wierzyć i nie sądziłem, że jeszcze są ludzie, którzy dają się na to nabrać. Mój kolega dał się kiedyś tak wkręcić.


Dokladnie ja też bym wybrała pracę na etacie,a nie firmą, którą będziesz prowadził pod kogoś. Jak chcesz taką prowadzić załóż sobie swoją bez żadnego nadzoru kogoś z gory. Jeżeli odpowiadają Ci warunki jakie proponuje CI na etacie to idź na etat i już
Cytuj
bogata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:10
Ja bym wybrała etat. Zawsze jest pewniejszy, a jak chcesz prowadzić działalność to najlepiej otworzyć swoją i działać samodzielnie a nie pod czyimś nadzorem. Przynajmniej ja tak myślę.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 10:39
firmy wola zdecydowanie jak ktos im faktury czy nawet rachunek da wiec lepiej miec działalnosc jesli mamy pomysł na siebie i znajdziemy niszę do działania, a jesi ktos jest nieobrotny to zapewne woli etat i ciepłą posadkę :)
Cytuj
Odpowiedź