• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Money Collection

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 12:29
Słyszeliście o nowej usłudze Idea Banku Money Collection?
Co prawda będzie to dopiero działało w trzech miastach w Polsce ale i tak mnie zainteresowało. Każdy przedsiębiorca będzie mógł zadzwonić po samochód, który będzie miał wbudowany bankomat i będzie tam można wpłacić pieniądze.
Będziecie korzystać?
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 17:00
no co ty w jakich miastach bedzie ten money collection? mega sprawa - no i czy to wypali? bardzo jestem ciekawa, nie raz miałam taki przypadek ze np chciałam coś kupic ale nie miałam gotówki - no i jak z przepisami w sensie od ilu wypłata, czy jest jakas prowizja jesli tak to ile ?
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 15:38
Więcej można poczytać tutaj: http://www.comperia.pl/newsy/18132-mobilny-e-bankomat-dla-klientow-idea-banku.html
Póki co z bankomatu będą mogli korzystać tylko przedsiębiorcy z Elbląga z Warszawy i Poznania Także tylko trzy miasta w Polsce ale może z czasem będzie ich więcej.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 21:12
Tylko mówimy chyba o dużych kwotach ponieważ dla 1000 zł to raczej nie ma sensu wzywać mobilnego bankomatu. Nie mam pojęcia czy to się sprawdzi, ale wydaje mi się dziwnym i mało praktycznym pomysłem no chyba, że mozemy się dwa dni wcześniej umówić że facet dostarczy kasę pod wskazany adres. Może to być przydatne przy tranzakcjach gotówkowych.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 9:49
dla mnie dziwny troche pomysł nie wiem czy za bardzo opłacalny, no chyba że rzeczywiście dla transakcji powyzej 1000 zł bo przecież dojazd, paliwo też kosztuje ;)
Cytuj
be free like a child
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 9:49
dla mnie dziwny troche pomysł nie wiem czy za bardzo opłacalny, no chyba że rzeczywiście dla transakcji powyzej 1000 zł bo przecież dojazd, paliwo też kosztuje ;)
Cytuj
be free like a child
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:19
A mi się wydaje, ze jak ktos prowadzi firmę to jest dla niego dobra opcja. Duza oszczędność czasu. Az sie dziwie, ze w Polsce sa takie opcje :).
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 16:44
grzes33 napisał
A mi się wydaje, ze jak ktos prowadzi firmę to jest dla niego dobra opcja. Duza oszczędność czasu. Az sie dziwie, ze w Polsce sa takie opcje :).


Też mnie to zdziwiło i nie uważam to za mało praktyczny pomysł. Jak dla mnie jest on całkiem trafiony z tym, że też jestem ciekawa jakie kwoty będzie można wyciągać w tym bankomacie.Czy jakieś drobniaki też czy same duże kwoty
Cytuj
Odpowiedź