• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Firma recyklingowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 11:53
Moja koleżanka wpadła na pomysł aby otworzyć firmę recyklingową. Co myślicie o takiej firmie? Ma szansę na przetrwanie?
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 17:01
dużo takich firm ostatnio na rynku, zwłaszcza w momencie pojawienia sie nowych przepisów jesli chodzi o segregowanie smieci :) wiesz biznes jak biznes jesli bedzie popyt to i kasa bedzie - a dlaczego akurat taka sobie wymyslila?
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:26
Jest zakręconą eko-dziewczyną i taki biznes to jej marzenie. Boję się tylko, że po prostu wtopi i będzie raz, że bez kasy a dwa bez pracy. Teraz ma stałą pracę więc musiałaby z niej zrezygnować
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.11.2014 15:37
powiem tak, firma recyklingowa w tych czasach to opłacalny biznes. Jesteśmy eko, chcemy żyć zgodnie z naturą więc to działa. Znajomy ma taką firmę, kupowł używane maszyny od mt recykling, rozkręcił biznes i nieźle na tym wyszedł
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:15
Gość napisał
powiem tak, firma recyklingowa w tych czasach to opłacalny biznes. Jesteśmy eko, chcemy żyć zgodnie z naturą więc to działa. Znajomy ma taką firmę, kupowł używane maszyny od mt recykling, rozkręcił biznes i nieźle na tym wyszedł


Ja też tak myślę,że na tym można całkiem nieźle zarobić jeżeli tylko dobrze się wystartuje. teraz są już eko kosmetyki eko torby wszyscy chcą być eko więc coś takiego jak najbardziej jest fajnym pomysłem.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 15:24
pomysł fajny bo eko jest na topie, ale czym dokladnie chcialbys sie zajmowac? chcesz byc podwykonawca dla mpgk czy kim ?
Cytuj
be free like a child
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 13:59
No dobre pytanie teraz trzeba by się zastanowić co ma większą szansę na rozwój, bo tak jak mówicie eko jest teraz bardzo w modzie więc warto to wykorzystać jak najlepiej tylko trzeba obrać przemyślaną strategię.
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:44
Firmę recyklingową? Nie wiem czy to ma szansę powodzenia. Ludzie teraz chcą być eko ale takich firm jest całe mnóstwo i musi się liczyć z konkurencją. A ma środki na reklamę? Jeśli tak to może jej się udać.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 20:06
zuza napisał
Firmę recyklingową? Nie wiem czy to ma szansę powodzenia. Ludzie teraz chcą być eko ale takich firm jest całe mnóstwo i musi się liczyć z konkurencją. A ma środki na reklamę? Jeśli tak to może jej się udać.


Ma przewidziane środki na reklamę, w każdej firmie trzeba mieć je przewidziane. A słyszeliście o tych śmieciach które płyną do Polski? To jest masakra. Niby wszyscy tacy eko a takie świństwo nam sprowadzają do Polski.
Cytuj
Rollek89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2014 10:58
Gość napisał
powiem tak, firma recyklingowa w tych czasach to opłacalny biznes. Jesteśmy eko, chcemy żyć zgodnie z naturą więc to działa. Znajomy ma taką firmę, kupowł używane maszyny od mt recykling, rozkręcił biznes i nieźle na tym wyszedł
Według mnie super pomysł, bo ekologia jest coraz popularniejsza i myślę, że to się nie zmieni. U nas na osiedlu się taka odtworzyła i z tego co widzę dobrze im się powodzi. Chyba musicie prześledzić przepisy i może wzorować się na jakieś zakładając swoją, może zobacz na ten temat i może się uda;) Jeśli to pasja twojej dziewczyny, to może was się udać. Nie ma to jak połączyć pasje i pracę;)
Wypowiedź została zmieniona przez: Rollek89 17.12.2014 10:59
Cytuj
Budownictwo to dla mnie powołanie;)
Odpowiedź