• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Impreza firmowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 12:58
Chciałabym się Was zapytać, jakie imprezy firmowe są najlepsze? W jakich chętnie wzięlibyście udział a w jakich nie? Chcę zorganizować u siebie w firmie taką i nie wiem co wybrać. Zastanawiam się nad:

- kasynem
- eleganckim przyjęciem z degustacją win
- paleniem fajki wodnej i przyjęciem orientalnym
- albo coś na luzie z karaoke?

Może ktoś był na podobnych imprezach albo macie swoje propozycje?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.9.2014 9:05
to zalezy np. od ludzi ktorych masz w firmie. czy nudziarzy pod krawatami czy luzaków. no i jaki masz budzet na impreze. moze jakis paintball?
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:01
Gość napisał
to zalezy np. od ludzi ktorych masz w firmie. czy nudziarzy pod krawatami czy luzaków. no i jaki masz budzet na impreze. moze jakis paintball?


Ludzie są różni więc nie za bardzo da się określić ich typ. Ale o Paintballu nie pomyślałem też to może być fajne. Budżetu jeszcze nie mam określonego bo nie wiem jaki jest szacunkowy koszt jakiejkolwiek imprezy ponieważ to będzie moja pierwsza.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:59
kiedys w ubezpieczeniach kolezanka pracowała i mieli wieczór z wróżką i jakiś mały koncert nie wiem jakiej kapeli - fajna atmosfera no i te wróżny podobno bardzo dużo osób szło do wróżki :)
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 13:58
kolorowaPanna napisał
kiedys w ubezpieczeniach kolezanka pracowała i mieli wieczór z wróżką i jakiś mały koncert nie wiem jakiej kapeli - fajna atmosfera no i te wróżny podobno bardzo dużo osób szło do wróżki :)


Wróżka to byłby dobry pomysł gdyby przeważająca część załogi to były kobiety. Nie wiem czy mężczyźni chętnie by uczestniczyli w wieczorze z wróżbami. U nas większość to mężczyźni więc impreza musi być w miarę uniwersalna. Ale fajny pomysł podpowiem znajomej,która też prowadzi firmę.
Cytuj
Odpowiedź