• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Internetowa gra losowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 10:21
Czy ktoś wie jak otworzyć internetową grę losową? Jak i gdzie się to rejestruje i jakie trzeba mieć uprawnienia?
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:34
O to fajny pomysł, ale nie boisz się, że tego typu gier już trochę jest na rynku? Też nie wiem co się powinno załatwić przed uruchomieniem i w ogóle jak cała procedura wygląda ale chętnie się dowiem
Cytuj
malinkowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 16:19
Nie wpadłabym nawet na taki pomysł... Ale czy ludzie grają w takie gry w sieci? Wydaje mi się że Lotto jest na tyle pewną i sprawdzoną grą, że daje ogromną konkurencję, być może nie do przebicia, chociaz nie jest to gra internetowa.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:38
Na tym można zbić sporo pieniędzy, nie bardzo wiem na jakiej zasadzie otwiera się taki biznes i jakie trzeba mieć na to pozwolenia ale pomysł sam w sobie jest bardzo dobry.
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:02
Faktyczne są sposoby na zarobek na które ja tez bym nie wpadła... Ale żeby otworzyć taki biznes na początku trzeba mieć kapitał i na pozycjonowanie i na ewentualną wygraną
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 14:24
Na reklamę, na otworzenie, an wygrane i w ogole na jeszcze kilkanaście innych rzeczy. Na cały system, stronę, hosting to jest maakrycznie dużo wydatków. Musisz mieć sporo gotówki żeby coś takiego otworzyć
Cytuj
Odpowiedź