• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jesz ile chcesz

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bogata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 10:12
Za granica często można spotkać restauracje, w których płaci się przy wejść i je się do oporu. Czy taka restauracja jest się w stanie utrzymać w Polsce?
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:25
No nie wiem czy w Polsce miałoby to rację bytu no ale mogę się mylić. Znając naszą mentalność wszyscy by się tam najadali powyżej pełności i jeszcze zabierali po kieszeniach. Myślę, że gdyby było to normalnością taka możliwość byłoby inaczej ale póki będzie to nowe zawsze będzie odbiegało od zagranicznych norm.
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 1:16
Ja raz byłam w takiej restauracji w Austrii :) już nie pamiętam gdzie to było, chyba w Wiedniu, ale serwowali tam głównie chińszczyznę. W Polsce.. nie wiem, wydaje mi się, ze szybko brakłoby im asortymentu ;)
Cytuj
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 12:57
Czasem w Pizza Hut są promocję że płaci się np za 1 makaron i zamawia do oporu, koleżanka była i przy 2 dokładce kelnerka spotkała się na nią jak na dziecko buszu i zapytała tak niemiło "JESZCZE?"... po tym jak mi to opowiedziała stwierdziłam, że na wselki wypadek nie będę korzystać z tego typu promocji ..
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:04
da;leko szukać ikea - masz np napoje za 3 zł do fulla, ale nikt normalny nie wypije 4 szklanek herbaty chyba :) w niektorych knajpach masz tak ze placisz wejściówke i mozesz jesc ile ci się zmieści na talerz :-)
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:14
hehe no w polsce to pewnie nawpychali by się jedzenia i tyle by z tego było, aczkolwiek była u nas knajpa gdzie się płaciło tyle ile sie uwazało i firma na tym była naprawde do przodu
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 14:18
HaniaHania napisał
da;leko szukać ikea - masz np napoje za 3 zł do fulla, ale nikt normalny nie wypije 4 szklanek herbaty chyba :) w niektorych knajpach masz tak ze placisz wejściówke i mozesz jesc ile ci się zmieści na talerz :-)


No zdziwiłabyś się:)
Bywam czasami w ikei i niektórzy po kilka razy podchodzą po herbatę bo za darmo. To samo z wielką dolewką w KFC czy innych po 6 albo 7 kubków piją..
Cytuj
Odpowiedź