• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Na czym oszczędzać w firmie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2014 13:27
na rozmowach np jeśli masz niewielki biznes i nie potrzebujesz telefonu na codzień to nie ma sensu zamawiać komórki na abonament, tylko wtedy kupujesz mixa i jak ci potrzeba to sobie doładowujesz. Ja tak kiedyś pracowałam i to się sprawdzało bo naprawdę niemało oszczędzałam miesięcznie :) Jak chcesz to na TopUp masz doładowania dość tanie, w sumie jedyne co to musisz przez facebooka zamówić i ci przychodzi.
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2014 13:52
spokojnie możesz też zaoszczędzić na przesyłkach zagranicznych, bo widziałam w sieci chociaż by http://www.worldpack.pl/ gdzie po prostu wyceniasz sobie onlinowo wysyłkę, podajesz wymiary, wagę i kody pocztowe skąd i dokąd paczka ma iść i wszystko wiesz, bez jakiś durnych umów na lata. Bardzo fajna opcja dla firm i w sumie nie tylko, bo jak chcesz komuś jakąś pake wysłać to też przez to możesz.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 13:57
Wychodzi na to, że generalnie można oszczędzać na wszystkim tylko nie na jakości usług świadczonych. A niestety czasami właśnie na tym przedsiębiorcy oszczędzają i bardzo źle na tym wychodzą, bo klient ucieka.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:33
Ja oszczędzam na wszystkim na czym się da;) Od jakiegoś czasu sama prowadzę księgowość. Biuro wymieniłam na swój pokój a faktury wystawiam online. Dzięki temu mam parę stów w kieszeni.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.2.2015 10:18
Prowadzimy doradztwo w zakresie finansów – dla firm i klientów indywidualnych. Pracujemy z wiodącymi firmami z sektora finansowego, towarzystwami ubezpieczeniowymi. Zapewniamy stały dostęp do pełnego portfela produktów i usług.
Kluczowym elementem naszej pracy jest brak kosztów związanych z doradztwem. Oferujemy bezpłatną, kompleksową, profesjonalną pomoc w zakresie: rozwiązań inwestycyjnych lub innych źródeł zarabiania pieniędzy, kredytów, obniżenia kosztów rachunków, przedstawienia najlepszej oferty dla Ciebie.
Nie czekaj – skontaktuj się z nami i zainwestuj w swoją przyszłość!
www.help-finanse.pl
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 11:38
Oferta bezpłatna? Gdzies tutaj musi być haczyk. Za co pobieracie wynagrodzenie?
Sam jestem zdania, że można oszczędzić na wielu rzeczach:
drukarnia internetowa zamiast stacjonarnej - zwykle jest o wiele tańsza
abonament na firmę
księgowość internetowa ( przez pierwsze pól roku jest darmowa)
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 8:15
Sama prowadzę obecnie firmę.Kiedyś zatrudniałam trzy osoby na etat. Niestety ale nie przykładały się do pracy, wiele osób sobie olewało. W końcu zwolniłam dwie, została jedna,która naprawdę zna się na rzeczy. Obecnie współpracuję z freelancerami. Może mają trochę droższe usługi ale wszystko masz zrobione profesjonalnie, nie musisz marnować czasu na pilnowanie.
Tak więc jest to dla mnie najlepsza opcja.
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 10:18
Oj tak. Sama dzisiaj mam taki problem. Prowadzę swoją małą agencję reklamową i jedna osoba, która jest u mnie zatrudniona postanowiła nie przyjść dzisiaj do pracy. Bo się rozchorowała.Deadline, terminy gonią a ja bedę dzisiaj musiała siedzieć chyba do 2 w nocy aby to wszystko ogarnąć.
Również zastanawiam się nad skorzystaniem z takiego rozwiązania. Może i zapłacisz więcej ale przynajmniej masz spokój.
Cytuj
magdaalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 22:08
HaniaHania napisał
no dobra ksiegowa mam zewnetrzna, program do fv kupiony onlinowo wiec też kosztuje jakies 100 zł rocznie, ale jak oszczędzic na pracownikach ? ktoś coś podpowie?


Sporo płacisz bowiem ja korzystam z wfirma.pl i jestem bardzo zadowolona
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 7:45
magdaalena napisał


Sporo płacisz bowiem ja korzystam z wfirma.pl i jestem bardzo zadowolona


No nie wiem, czy 100 rocznie to sporo. Moim zdaniem raczej niekoniecznie. A jeśli chodzi o oszczędzanie, no to z pewnością wiele z zaproponowanych tu rzeczy to dobre pomysły.
Ja mogę jeszcze zaproponować korzystanie z programów w wersjach demo, jeśli nie potrzebujemy pełnej funkcjonalności, co oczywiście najczęściej może trwać tylko 30 dni, ale zawsze to coś. Również dobrym wyjściem może być instalacja na komputerach Linuxa, który jest darmowy zamiast Windowsa. Dotyczy to szczególnie starszych komputerów, gdzie musimy dokupić system osobno, bo teraz nowe są na ogół sprzedawane od razu z najnowszym Windowsem. Do tego zamiast pakietu biurowego MS Office możemy skorzystać z darmowego OpenOffice.
Cytuj
Odpowiedź