• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program do biznesplanu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 9:40
Czy jest jakiś program może być nawet płatny to zrobienia biznesplanu? Pilnie potrzebuje taki wykonać a nie wiem gdzie szukać pomocy.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:29
Nie znam takiego programu. Swój biznes plan robiłem tylko raz w życiu i to jeszcze w wordzie. Być może teraz jest jakaś pomoc ale nie liczyłbym an gotowy program w którym tylko wpisujesz dane.
Cytuj
akwamaryna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:25
Jest masa tego typu programów, na przykład iBiznesPlan. Jeśli wygooglujesz swoje pytanie znajdziesz wiele pozycji. Ewentualnie znajdź jakiś gotowy biznes plan w sieci i wzoruj się na nim.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:16
ale po co ci program masz po prostu wydruk z neta i go uzupełniasz według schematu jakiegoś i z głowa nic więcej do biznes planu nie trzeba :)
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:17
akwamaryna napisał
Jest masa tego typu programów, na przykład iBiznesPlan. Jeśli wygooglujesz swoje pytanie znajdziesz wiele pozycji. Ewentualnie znajdź jakiś gotowy biznes plan w sieci i wzoruj się na nim.


TO dobry pomysł jak ja pisałam swój plan też wzorowałam się na innych można ściągnać na przykład 3 i według nich pisać swój:)
Cytuj
Karwals

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:08
To jest bardzo dobry pomysł. Nietety jako takiego programu do biznesplanu nie ma ale jak bedziesz wzorowac sie na innych to też jest to jakieś rozwiązanie.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 15:26
no tak tylko ze bedzie sie wzroowała i nic sama nie wymysli to tez nie za najlepszy pomysł. sciagnij pusty wzor opisz go a potem porównaj z czyimś innym biznesplanem
Cytuj
be free like a child
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 7:49
poszukaj sobie na stronach urzędów pracy tam czesto udostepniaja takie materiały szkoleniowe dla bezrobotnych, a jak nie to wpisz sobie podstawy przedsiębiorczości biznes plan na pewno znajdziesz mnóstwo wzorów gotowych do uzupełnienia
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 13:49
Karwals napisał
To jest bardzo dobry pomysł. Nietety jako takiego programu do biznesplanu nie ma ale jak bedziesz wzorowac sie na innych to też jest to jakieś rozwiązanie.


No jest to jakieś wyjście, poza tym napisać biznesplan nie jest aż tak trudno. Pobranie z internetu gotowego wzoru też się powinno sprawdzić, wtedy tylko uzupełnisz tabelki i już
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:41
Nigdy nie widziałam takiego programu ale przypuszczam, ze jest dostępny na rynku. Ja biznes plan pisałam z pomocą mojego znajomego, który ma firmę od X lat. Zapłaciłam mu za pomoc dzięki której otrzymałam dofinansowanie;)
Cytuj
Odpowiedź