• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak sprawdzić firmę developerską?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 9:22
Mój brat będzie kupował mieszkanie od developera, chciałem zapytać, bo ostatnio dużo się słyszy o nieuczciwych firmach developerskich na co zwrócić uwagę podczas rozmów czy chociażby czytania umowy? Można jakoś wcześniej go sprawdzić?
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 23:34
Na pewno warto poczytać opinie w internecie i ogólnie historię firmy. Oczywiście nie kierujcie się każą negatywną opinią ale można stworzyć sobie taką mapę zagrożeń z czym inni ludzie mieli problem i zwrócić na to uwagę podpisując swoją umowę
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:19
Chyba najlepiej poszukać opinii w sieci, co do umowy, to najlepiej przeczytać kilkakrotnie i pytać o wszystko co nie jest jasne. Najlepiej też iść na rozmowę z kimś czujnym, obiektywnym, najlepiej mającym doświadczenie w kupnie mieszkań.
Wypowiedź została zmieniona przez: Julita 4.11.2014 20:20
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:56
Tylko, że te opinie w sieci nie zawsze sa prawdziwe, bardzo czesto spotyka sie sytuacje gdzie inne firmy działają na nasza niekorzyść i chcą zniechęcić do nas klientów.
Cytuj
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 12:51
Ciężko to chyba wykonać. W google znalazłam artykuł http://serwisy.gazetaprawna.pl/nieruchomosci/artykuly/748411,umowa-deweloperska-punkt-po-punkcie-na-co-zwrocic-uwage-przed-jej-podpisaniem.html może pomoże :P
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:14
najlepiej poczytaj opinie osob ktore mieszkaja na innych osiedlach budowanych przez developera, ja juz mialam przejscia z kilkoma oszustami i teraz ostrozniejsza jestem
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2014 14:17
Jest sporo developerów, którzy żerują na ludzkiej naiwności albo niewiedzy. Nie oszukujmy się bo właśnie tak jest niestety. Trzeba tak jak piszecie poczytać opinie, dokładnie wypytać o wszystko developera i porządnie przeczytać umowę którą podpisujecie.
Cytuj
Odpowiedź