• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Koszty wniosku o dotację

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:52
Chciałabym się zapytać jakie są mniej więcej koszty sporządzenia wniosku o dotacje unijne? Czy wiecie ile bierze za to profesjonalna agencja?
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 8:19
z tego co wiem to u nich płaci się za efekty, a więc płacisz jakiś procent wartości wniosku tylko w wypadku jesli otrzymasz tą dotacje :)
Cytuj
be free like a child
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:19
animka napisał
z tego co wiem to u nich płaci się za efekty, a więc płacisz jakiś procent wartości wniosku tylko w wypadku jesli otrzymasz tą dotacje :)


A znasz jakąś zaufaną agencję? Jest tyle ofert w internecie, że nie wiem na czym się skupić wybierając taką agencję. Czy na efektach czy na czymś jeszcze innym.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 15:28
Przeciez te agencje obsługuja Cie darmowo, wystarczy pojsc i Ci pomogą, sa specjalne szkolenia organizowane, doradztwo. Jest ponadto wiele stron, na ktorych znajdziesz odpowiedzi na pytania, infolinie. Na prawdę jeśli sie zainteresujesz na serio to znajdziesz masę przydatnych informacji.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:30
Gość napisał
Przeciez te agencje obsługuja Cie darmowo, wystarczy pojsc i Ci pomogą, sa specjalne szkolenia organizowane, doradztwo. Jest ponadto wiele stron, na ktorych znajdziesz odpowiedzi na pytania, infolinie. Na prawdę jeśli sie zainteresujesz na serio to znajdziesz masę przydatnych informacji.


Za darmo? Wszystkich których pytałam się wokoło mówili że te agencje biorą jakieś pieniądze i coś i tam trzeba zapłacić. Jedni mówili że 200 inni że coś więcej więc w końcu nie wiedziałam, a teraz okazuje się, że są darmowe..
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 17:07
sa takie co za darmo pomagaja ale nie robia wszystkiego za ciebie tylko ci sprawdza czy dobrze uzupełnilas wniosek i sa takie co od a do z robia to za ciebie i za to placisz.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 15:35
kolorowaPanna napisał
sa takie co za darmo pomagaja ale nie robia wszystkiego za ciebie tylko ci sprawdza czy dobrze uzupełnilas wniosek i sa takie co od a do z robia to za ciebie i za to placisz.


No właśnie tych drugich miałam na myśli. Co załatwiają właśnie wszelkie formalności od a do z i ja się niczym nie muszę martwić. Wiecie gdzie takich agencji dokładnie szukać?
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 20:34
wpisz w google - przygotowywanie wnioskow o dotacje, agencja pomost czy inne, pisanie wnioskow, dotacje ue - tak najszybciej znajdziesz :)
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 16:50
hubcio napisał
wpisz w google - przygotowywanie wnioskow o dotacje, agencja pomost czy inne, pisanie wnioskow, dotacje ue - tak najszybciej znajdziesz :)


Znaleźć to znalazłam ale chciałam właśnie podpytać użytkowników forum bo może znają albo mają jakieś zaufane agencje żeby nie szukać w ciemno. Zawsze to lepiej wybrać kogoś z polecenia niż z sieci.
Cytuj
Odpowiedź